Ankara'da olanlar bakabilir mi? Arkadaşımı gezdiricem nerelere götürebilirim?

Kuzenim ve arkadasi Ankara'ya üniversiteye geliyor, arkadasi hic gezmemis Ankara da benden onu gezdirmemi rica etti. Gezdirebileceğim yerleri liste yaptım, başka nereleri gezdirebilirim?
Kızılay,
Gençlik parkı,
Eymir gölü
Mogan gölü
Dikmen vadisi
Altinpark
Harikalar diyari
Ankamall
Kecioren teleferik.
Kuzeyyildiizi (pursaklarda yeni acilan vadi)
Mavi göl

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kuğuluparka götür. Kocatepeye götür ilgililerse tabi. Ahlatlıbele kesinlikle götür.

0|0
    0|0
    • Ah bak unutmuştum onları sağol :)

Erkekler Ne Diyor 16

• kapalıysanız keçiören pursaklar sincan gölbaşı mavigöl buralar yok ben herturlu akarım dersen TUNALI tek gerçek ankarada =)

1|0
    0|0
    • Tunali tarzi ickili yerler haric heryer bize mekan ;) kapalı olmak engel degil

• tamam tunalıda her yer içkili değil ben sana mekan önerisinde bulunurum elizin var pastane mukemmeldır hemen bestekar sokakta kebap 49 ankaranın en ıyı kebapçısı hemen arkasında tunus caddesii la bebe mekanı kahve falan guzel yer =)

• Kaç gün kalacaklar yahu? bu liste yeterince güzel dahasını isteme bence (:
    Ama dikmen vadinde kahvaltı ve tavacı recep usta da akşam yemeğini ihmal etmeyin (:
    İyi eğlenceler şimdiden

0|0
    0|0
    • Kocatepe cami'ine de ugramayı unutmayın

• 4 sene buradalar zaman sorunumuz yok :) bu listeye ekledigim yerler var gezicez baya:) sagolun

• bizde öğrenmiş olduk gittiğimizde nerelere gittceğimizi

0|0
    0|0
    • Daha yeni aklıma gelenler var :) isterseniz söylerim

• Ahahah sagol biz almayalim :)

• hahah arkadanızdan olurdu :D

• Hacı bayramı velinin kabri şerifi, hamamönü, tacettin dergahi

0|0
    0|0
  • O listeyi çöpe at ya ben yeni liste yapayım sana :)
    Kentpark
    Filistin
    Tunalı
    Gop
    Gece de park caddesi

0|0
    0|1
    • Yav git isine :) bu mu liste? Kültür gezisi bu. Ve tunaliyla. isimiz olmaz ücümüzde kapalı kızlarız.

• Eymire bisiklet binmeye gidilebilir veya AoC olabilir. Ankara kalesi olabilir digerleri benim ilgimi cekmiyor iyi gezmeler :D

• Sagolun

• Göksu

0|0
    0|0
  • bir şahin kiralayın gezin bence kız ankaraya geldiğini anlasın
    Hayat bir zulümse ver yanı gülümse

0|0
    0|0
  • Kanka kuğulu parka götür çimlerin üstüne yatın sohbet edin, gece park caddesine götür. Alkol kullanıyorsanız tunalı ve kızılayda canlı müziği olan çok güzel barlar var.

0|0
    0|0
    • 3ümüzde kapalı kızlarız cadde falan yok yani

• bayramda bende pursaklardayım kısmetse.. kuzeyyıldızını bende merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Götürüyorsan mogan a götür

0|0
    0|0
    • Mogan doğal parkların icinde en kötüsü, eymir daha öncelikli.

• Yok hava degilde yani Ankaraliyim ve iyi gezdim heryeri biliyorum sadece şu an aklima gelmiyor :)

• Ben senin başladığım yerleri yazmışımdır hayırdır sana :D

• hacı bayrama götür, çok eğlenirsiniz,

1|0
    0|0
  • kızılat altınpark ankamall yap gıtsın

0|0
    0|0
  • ben gezdirebilirim sizleri bu hafta sonu 3-4 saatimi ayırabilirim isterseniz. Yok eğer conservative bir gençliğiz biz erkek sineğe bile yaklaşmayız diyorsanız.. siz bilirsiniz

0|0
    0|0
    • Ankarayı herkeslerden iyi biliyorum ben gezdiririm sadece aklıma mekan gelmedi ve bir hafta sonluk birsey drgil koca ankara. Her kösesini öğreticem

• hüseyingaziden başla sincana kadar yolunuz açık olsun ablam

• Sagolun

• geç bunları geç :) Akvaryuma gitsenize Vega'ya muhteşem bir yer

0|0
    0|0
    • Ankamal ve diger avmler demek istedim ama daha çok doğal yerler olsun istiyorum

• Akvaryumun ne olduğunu biliyor musun içinde balıklar flan :S

• Ay ciddi olmssnn. s. s. s

• özhaseki camiye gidin. d

0|0
    0|0
  • Ankapark

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• insan bir Anıtkabir'i de ziyaree gider kız

0|0
    0|0
    • Gitmistir oraya muhtemelen uzak degil kırıkkalede yasıyorlardi okul gezisinde geldi ama anitkabir hacibayram gordu sadece

• Anladım da olsun gidilebilir yine de ama sen bilirsin tabi

• Pasj bara gittinmi

• Kızılaya götür vede ankamall diğerleri boktan piknik icinde mogan falan

0|0
    0|1
    • Tövbest. Bir daha duymayım. Ankamall kizilay tastan ibaret. Dogal güzellikler cok, bunlar icindede mogan en son gelir. Hic gezmemissiniz eminim

• Mogana veya kızılaya götür :D Kızılay kalabalık ama bence güzel :D

0|0
    0|0
    • Cok basit hep gidilir, daha farkli kültür gezisi, 1-2 seneyede yayabiliriz bu geziyi sorun degil acelemiz yok.

• Kızılcahamama götür o zaman :D doğa yürüyüşü yaparsınız :) kültürel bir yer aklıma gelmedi şu an

• Tamam canım pek bilmiyosunuz sanırım Ankarayı:)

• aa anıtkabir elbette

1|0
    0|0
    • Tek. bildiginiz yer tabi:) herkes gibi oda gitmis

• Bu saydığın yerlerin hepsi mükemmel yerler vallahi, ayrım yapamıyorum. Ama Kızılay'a gidin gezin, sonra mogan gölüne ya da altınpark'a gidin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...