Kapat

Etkileyici bir film önerisi olan var mı?

arkadaşlar cinsellik ve aksiyon dışında film öneriniz var mı? nişanlımla ya da ailemle de izleyebileceğim birşey...

0|0
15|21

En İyi Erkek Görüşü

• vatansever bır zamanlar askerdık payback hep mel gıbson

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• Esaretin bedeli dünyada bu filmin üzerine bir film yapılmadı imdb en yüksek puan :) izle sonra eic seç kesin beni seçersin =) film çok manyak bişi

0|0
    0|0
  • esaretin bedeli bir suç filmidir 1994 te çıkmıştır ve IMB PUANI İLE DÜNYANIN EN İYİ FİLMİDİR MUTLAKA İZLE lütfen tsk yi esirgeme

0|0
    0|0
  • Esaretin Bedeli

0|0
    0|0
  • Kanka İsrail insanin içini parcaliyor insanin kanuni donduruyor resmen hergun acil izliyoruz ana haberlerde ;(

0|0
    0|0
  • silent hıll 1 2 korku filmi severseniz

0|0
    0|0
  • 3 idiots, yeşil yol. İkisi de aileyle izlenebilir.

0|0
    0|0
  • Zoraki Kral
    Esaretin Bedeli
    Gravity
    Conjuring (Korku Seansı ) gerçekten iyi bir korku gerilim filmi
    Vatansever i izleyebilirsin eskidir ama Mel Gibson ın baş yapıtlarından biridir.
    Rose Red Konağı güzel bir Stephen King filmidir.

0|0
    0|0
  • Bir Sırp Filmi
    Akıl Oyunları
    3 İdiots

0|0
    0|0
  • The Ghost

0|0
    0|0
  • aşk tesadüfleri sever
    başka dilde aşk

0|0
    0|0
  • çingeneler zamanı

0|0
    0|0
  • LEON :)

0|0
    0|0
  • Kaybedenler Kulubu

0|0
    0|0
  • Dağ filmini izle duygulanirsiniz muhtar ;)

0|0
    0|0
  • intouchables-can dostum harikadır

0|0
    0|0
  • sağ salim 2

0|0
    0|0
  • paramparça aşklar köpekler

0|0
    0|0
  • konu söylersen yardımcı olabilirim arşivim geniştir ;)

0|0
    0|0
  • Remember me // bitiginde bogazına öküz oturcak :Ddd

0|0
    0|0
  • bir zamanlar amerika

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Leon, Remember Me, Dirty Dancing, Music and Lyrics, Upside Down, A Lot Like Love, Warm Bodies, While You Were Sleeping, Penelope, The Jane Austen Book Club, Three Men and a Baby, If Only, Chocolat, The Sisterhood of the Traveling Pants, Just Like Heaven, Little Manhattan, Flipped, The Truman Show, Pitch Perfect, A Walk To Remember, The Vow, Leap Year, Little Miss Sunshine, Sunshine Cleaning, Tangled, The Wedding Singer, In Time, 10 Things I Hate About You

0|0
    0|0
  • 90ların romantik filmlerinden şaşmayın derim, you have a text message, gerçi bu diyeceğim 2000lerin filmi ama Lake House, Nothing Hill, Pretty Woman hatta size önerim Sandra Bullock ve Julia Roberts filmleri

0|0
    0|0
  • Ayni yildizin altinda

0|1
    1|0
  • klasiklerden gidebilirsiniz, alfred hitchcock filmleri mesela. aynen, babam sinemaya gidelim istiyor, adamla gitmeye çekiniyorum, izlenme kaygısıyla filmlere dayıyorlar sevişme öpüşme sahnesini, 70 yaşında adamın yanında nasıl izleyeyim şimdi bunu ben. açık açık söyledim artık sizin yanınızda bu yüzden televizyon izlemiyorum diye :D

0|0
    0|0
  • the grand budapest hotel çok rahatlıkla izleyebilirsiniz, cinsellik içermez. çok eğlenceli, sürükleyici bir film.

0|0
    0|0
  • How to train your dragon :)

1|0
    0|0
  • Black.
    Bir küçük eylül meselesi
    İncir reçeli
    Her çocuk özeldir.
    Fanna
    Not : Seni seviyorum
    Her dilde aşk ya da başka dilde aşk adını tam hatırlayamadım ama dilsiz bir sevgilisi oluyordu işaret diliyle anlaşılıyordu

0|0
    0|0
  • Uyumsuz,- Aşkın çekimi,- Evrim,- 6. his,- yalanın icadı

0|0
    0|0
  • American Gangster

0|0
    0|0
  • Aşk kırmızı :) son zamanlarda izlediğim Çok güzel ve etkileyici bir fim tavsiye ederimm

0|1
    0|0
    • evet çok güzel film bazen insanı duygulandiriyor ama bazı sahneleri biraz abartilmis o yüzden ailecek degil arkadaş ortaminda izlenmeli :D

• :) evet haklisin sanirim. Su ve ates var sanirim o daha aile ile izlencek bir film

• hmm evet onu da izledim ama aşk kırmızı daha etkileyici geldi bana :D

• My name is khan, her çocuk özeldir filmleri :)

0|0
    0|0
  • yaşamak güzeldir

0|0
    0|0
  • 30 days of night..

0|0
    0|0
  • V for vendetta

0|0
    0|0
  • Ghajini