• Sor
  • Bence

Türkiye'de kesinlikle gezilmesi gereken en güzel şehir hangisi?

Elbette kı guzel turkıyemın her bır kosesı cok guzel ama sızce tatıl ıcın hangı sehır yer vs daha guzel eylencelı olur ?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 22

• güzel ülkemin her yeri ayrı bigüzel

• izmir ve tokat .

• AntalyaAlanyaMuğlaMarmarisBodrumTam tatil mekanları..

• tabiki istanbul... asigim bu sehre senede bir kez kesin istanbula gitmem gerekli..

• istanbul izmir rize yda trabzon

• rizeye git dostum...

• Öncekileri Göster
    • hımm eylencelı olur yanı :D

• yani ben gitmedim ama babamın amcası gitti akrabalarımız bizi arayıp her yaz davet ediyo misafiri karşılamaya çıktıklarında sevinçten 5-6 kutu mermi atıyolarmıs çok alem adamlar :D

• karadenizi mutlaka görmelisiniz ...tabi doğu karadeniz

• kars.

• Eskısehır ıstanbul ızmır ege kıyıları

• Senin nasıl bir tatil zevkin olduğuna bağlıgüneş, kum, deniz diyorsan kuş adası ve Marmaris güzel Antalyayı pek tavsiye etmem,doğa gezisi diyorsan kesinlikle doğu Karadeniz,Kültür gezisi istiyorsan İstanbul'da gez ama bir tavsiye vereyim metroya taksiye falan binme mesela ayasofyaya gitceksin diyelim, sokaklarda geze geze git sokak çalgıcıları ufak gösteriler daha önce görmediğin yerele rastlarsınyada öyle yemeğine ve konaklamana yetecek kadar para al motosiklete atla Türkiyeyi motosikletle gez biraz masraflı ama en güzel tatil bu bence :)

• rize izmir ist

• urfa

• Çok yer var ya Türkiyede mutlaka görülmesi gereken.Bence başta Akdeniz ve Ege var.Alanya başı çeker bana göre.

• Aydın Nazilli..Fethiye Köyceğiz/Ölü Deniz..Trabzon uzungöl..Mardin..

• Aydın Nazilli? :) Nankör pozisyonuna düşeceğim ama abartmayalım bea :)

• Hayatın kendisi görece...
      Birbirimizin düşüncelerine saygı duyalım..
      Ben beğeniyorum ;)

• Antalyadayım izmir istanbul falanda kaldım tatil için en iyi yer bence

• İzmir

• rize yi tek geçerim...

• yazın antalya ızmır ama gezmek ıstedıgım ıkı ıl var sanlıurfa ve nevsehır ınsallah bırgun ordayım . . .

• şimdi hangisinden başlasam bilemedim en güzel bdiye bişiy yok bence her yerin güzelliği ve önemi farklı çanakkaleye git derim ama

• antalya

• bize her yer Trabzon :))

• trabzonlumuusn?

• Öncekileri Göster
    • hıımm bılemedım ben sımdı ya cokda merak edıyorum aksı gıbı :(

• nasıl yani aksi gibi?

• araban ve paran varsa batı karadeniz

Kızlar Ne Diyor 8

• Eğlenceden kastın bar gezmekse öyle çok karşılamaz ama Mardin kesinlikle gezilmesi gereken bir yer

• Benim gezdiklerimin içinde zonguldak ereğli güzel trabzon güzel

• dünya turu yaparım senle elmalı:)

• kuzu nereye gidicizz

• tatil için diyorsan izmir ya da muğla antalya :)

• tabiki başta İstanbul =). İzmir, Antalya ve karadenizin bazı illeri.

• Istanbul.

• memleketimin her yeri ayrı bir güzel ama en çok görmek istediğim yerler arasına urfanın ve mardinin o dar sokaklarında dolaşmayı çok isterdim izmirin de kordonuna gitmek istiyorum .

• disko , eğlence diyorsan seni bodruma alalım ama kültür ağırlıklı istiyorsan mardin , antep , kilis..o taraflar süper..

• yaylalar sahiller antalya <3 antalya

Yükleniyor...