Aranızda PotterHead olan varmı?

Arkadaşlar aranızda PotterHead olan var mı? Ben Harry Potter serisine bayılıyorum tek kelimeyle. Özellikle son 2 filmde Hermione ve Ronald aşkı beni bitiriyor. Var mı bende çok seviyorum diyen? Ne yalan söyleyeyim serinin bittiğine hala üzülüyorum. Ve çok ağlamıştım. :D
onedio.com/.../harry-potter-ardindan-hayatinizda-degisebilecek-15-sey-281867 Evet HP sevenler? Sizde bunları yaşadınız mı? Ben harfiyen hala daha yaşamaktayım. Hogwarts mektubu beklediğim doğrudur. :D:D

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Daha 18 yaşındayım bu seriyle büyüdüm. Bu serinin çocukluğumda bıraktığı heyecan gerilimi özlüyorum. Şimdi izlesem gerilmem o ayrı mesele ama 7 filmi toplamda 30 a yakın izlemişimdir. Hatta belki fazladır 3 er 4 er defa izlediğim bölümlerle 30 u geçer ya :)

0|0
    0|0
    • Ben ilk filminde daha çok küçüktüm, 5 6 falan sinemada başlamıştım. :D Korktuğumu hatırlıyorum. :D Onlarla büyüdüm. :) Aynen bende öyle, keşke diyorum Harry Potter hafızam silinse de baştan izlemeye başlasam seriyi. :D

• Valla kitap okumayı çok seven biri olarak, filmden sonra çekilmiyor. :D Ama ölüm yadigarlarını okuycam. :D

• Tabi daha akıcı oluyor. İzlemenin keyfi başka :)

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...