Kapat

Dövüş filmi önerirmisiniz?

arkadaşlar scoot adkins in jetlee jackie chan bruce lee tony jaa filmlerinin hepsini izledim kan ve kemik asla pes etme onlarıda izledim şimdik bunların dışında bana baskın 2 özellikle 2. ci serideki çocuk gibi dövüşen adam lazım o tarz bı fılm arıyorum var mı öneri

Güncellemeler:
arkadaşlar crows zero izlemeye karar verdim ama turkce dublajını bulamadım var mı bılen duyan? :)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Fight the Fight
    Only the strong
    Ip man
    Suikastçı
    Turnuva
    Merantau
    Phılly kıd

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

• Uyumsuz diye bir film çıktı bu sene. Ona bir bak. Fight Club diyecem ama izlemişsindir

0|0
    0|0
    • fight club daha çok konulu ya dövüş kulubu adı ama dövüş içeriği çok az :) anlatabılıyomuym benım ıstedıgım baskındaki gibi ya da tony jaa filmlerindeki gibi kımın kime girdiği belli olmasın

• fullhdfilmizle. org var. Oraya bir bak. Hd filmler oluyor orda. Belki şans eseri gözün keser bişeyi

• orayı bılıyorum ama bicaps. net dısına cıkmıyorum ben 1080p kalitesinde fılm paylaşımı oluyor

• fılm kalmamıs sana tavsıye edecek

0|0
    0|0
    • kardeş 7 8 yıldır fılm sıtesınde modluk yapıyorum halıyle gelenlere fılm onerıyoruz ve gelen herkez benım onerılerımı ıyıce dınler bir film soran gelır bıdaha sorar o yuzden cok fılm ızlememız ve baya bir detayla bılmemız gerekıyor yani bir bakıma onerıcek fılm yok hatta komedi filmlerinin cogunu ızledım

• taşıyıcı serisini izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • The Raid 2: Berandal (Baskın 2)

0|0
    0|0
    • sövsen sovulmez dovsen dovulmessin ya soruyu okumamıssın daha ne insanlar var yaf kestirip atıyorsunuz

Yükleniyor...