Dövüş filmi önerirmisiniz?

arkadaşlar scoot adkins in jetlee jackie chan bruce lee tony jaa filmlerinin hepsini izledim kan ve kemik asla pes etme onlarıda izledim şimdik bunların dışında bana baskın 2 özellikle 2. ci serideki çocuk gibi dövüşen adam lazım o tarz bı fılm arıyorum var mı öneri

Güncellemeler:
arkadaşlar crows zero izlemeye karar verdim ama turkce dublajını bulamadım var mı bılen duyan? :)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Fight the Fight
    Only the strong
    Ip man
    Suikastçı
    Turnuva
    Merantau
    Phılly kıd

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

• Uyumsuz diye bir film çıktı bu sene. Ona bir bak. Fight Club diyecem ama izlemişsindir

0|0
    0|0
    • fight club daha çok konulu ya dövüş kulubu adı ama dövüş içeriği çok az :) anlatabılıyomuym benım ıstedıgım baskındaki gibi ya da tony jaa filmlerindeki gibi kımın kime girdiği belli olmasın

• fullhdfilmizle. org var. Oraya bir bak. Hd filmler oluyor orda. Belki şans eseri gözün keser bişeyi

• orayı bılıyorum ama bicaps. net dısına cıkmıyorum ben 1080p kalitesinde fılm paylaşımı oluyor

• fılm kalmamıs sana tavsıye edecek

0|0
    0|0
    • kardeş 7 8 yıldır fılm sıtesınde modluk yapıyorum halıyle gelenlere fılm onerıyoruz ve gelen herkez benım onerılerımı ıyıce dınler bir film soran gelır bıdaha sorar o yuzden cok fılm ızlememız ve baya bir detayla bılmemız gerekıyor yani bir bakıma onerıcek fılm yok hatta komedi filmlerinin cogunu ızledım

• taşıyıcı serisini izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • The Raid 2: Berandal (Baskın 2)

0|0
    0|0
    • sövsen sovulmez dovsen dovulmessin ya soruyu okumamıssın daha ne insanlar var yaf kestirip atıyorsunuz

Yükleniyor...