Şarkı söylemeyi sever misiniz?

şarkı söylemeyi severmisiniz :)

çocukluğumdan beri şarkı söylüyorum. korolara falan girmiştim. acayip fantazi arabesk okurum.insanların arasında da söyledim. şarkıcı sesi var sende diyorlardı bana :) sesim ünlü birinin sesine baya benziyor(du) yalnız reflü sinüzit, kronik faranjit gibi belalardan detone oldum daha tiz falan yapamıyorum. zaten reflü başlı başına bir ses katili.

ama yine söylemeye çalışıyorum vazgeçemiyorum

bi aralar çevremin desteği ve tanıdiğım iyi ve populer insanlar sayesinde de nerdeyse ünlü bile oluyordum

direkten döndüm :)

şarkı söylemek müzik başlı başına ayrı bi dünya..

müthiş duygular sarıyor insanı. evde sölerim hep müzik eşliğinde. bedenim evde olur ama ruhum kimbilir nerde..

sesiniz olmasa bile bazen mırıldanmak bile insana farklı hisler farklı anlamlar, tadlar kazandırıyor, kazandırabiliyor.

melodi ve ritmlerde kendini buluyor insan sanki.

öyle demi..

sesiniz iyi veya kötü

şarkı söylemeyi severim diyenleri görmek istiyorum birde sevdiğiniz tarzı :)

0|0
21|8

En İyi Kız Görüşü

• gitar çalmayı ve şarkı söylemeyi çok severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• şarkı söylemeyi severim ama insanlar benim şarkı söylememi sevmez.yanımdan koşarak uzaklaşırlar,sen sus da ben her şeyi yapmaya razıyım derler genelde...sesim ve şarkı söyleyişim tam anlamıyla katlanılmazdır :/

1|0
    0|0
    • haha aynı beni anlattın:) şan dersi lazım bize.

• :) gırtlak önemli. üzerinde durarak yani büyük bi özveri göstererek belki bi gün iyi şarkı söyleyebilirisin. buda senin elinde. senden kaçanları şaşırtmak iyi olur

• istedikleri dersi versinler bu sesle ancak çizgi film seslendirebilirim,bir ses düşün öyle tiz öyle tiz ki ancak şu çizgi film karakterleri gibi :D

• Çok severim şarkı söylemeyi ama sesim iyi değil. O yüzden birilerinin önünde söylemem. Yine de karaoke yapmak gibi bir hayalim var:)

0|1
    0|0
    • hımm birilerinin önünde sölemek seni kasar anlaşılan. sesin olsa yine de söyleyemezmisin :)

• hayaller gerçek olsa :))

• işallah olur

• Ouuuuuu ayıpsın! Ben yalnızken her türlü castinden tut ismail yk'ya hepsini söylüyorum da, biri varken coolluğum gitmesin diye yapamıyorum. Ühü.

0|1
    0|0
    • önemli olan biri varken zaten. 30-40 kişinin için de söledim ben. yanımda arkadaşım kankim vardı geçenlerde yine bahsettik sen o zaman ii söledin ya başkası olsa utanırdı belki dedi :) aslında çekingenimdir ama kendimi göstermek istiyordum

• Ben ne diyorum sen ne diyorsun :(

• aman dikkatsizce okursan ve acele edersen böle olur tabi özür meloş.

• ben sevmiyorum şarkı söylemeyi sesim güzel değil =(

0|0
    0|0
  • şarkı söylemek benim için kişisel bi tutku denebilir.profesyonel anlamda denemek istedim ama hiçbir şekilde fırsatım olmadı ..küçük çapta bi rock grubunda vokallik yaptım bi dönem sonrada şehir dışına çıktığım gibi herşey yerle bir oldu şimdi en güzel sahnem banyo aynasının karşısı=) ilerlemek istiyorum doğrusu ama biraz desteğe ihtiyacım var kendime güvenimi yitirdim sanırım =)

0|0
    0|0
    • amanınnn sen tam benim gibisin :) bende iyi bir ses var yalnız özgüven eksikliği ve çekingenlik var. bu yüzden hiç bulaşmıyorum. birde korkuyorum şarkıcı olurum istedğim olur ama insanların önünde konuşmayı beceremem o kadar sosyal değilim tıkanırım kalırım falan filan diye yapamıyorum ama bana acı oluyor tabi. bu güzel ses harcanıyor. ki benim en ince sesleri bile yakalamışlığım var ama bunu yalnızken çok iyi yapıyorum. sen benim kadar değilsindir destek al ilerle bence. :)

• Mantkli olabilir yani ihtimali muhtemel gozukmekte:))

• :):) iyimiş bize böyle teklif eden yok :)

• Ud favorim TSM ye bayılırım bana zıt olan gitara ilgi duymaya başladım bi süredir de onunla uğraşıyorum ama evde bilg. açarım tsm okuyan sanatçılarlada beraber söyleyip kayıt yaparım ve sonra dinleyip yanlışlarımı düzeltirim.Çevremde sesmimin çok güzel olduğunu söyleyenler var.Ama büyük söylememekle birlikte asla bu işi yapmam diyenlerdenim.Boş zaman uğraşı işte.

0|0
    0|0
  • seviyorum. rock soyluyorum genelde. ama sesimi mahvettim sigarayla. :/

0|0
    0|0
    • aman aman bırak sigarayı. kendine ve sesine yazık etme :(

• turk dizileri de izlemiyorum ki hic. varsa yoksa HIMYM, Supernatural, Vampir Gunlukleri :)

• ben dizierde oynuyorum tv ye hiç bakmıyorum nerdeyse :) bizimkiler zaten bırakmıyor da..

• Sesim güzel olsaydı daha çok söylerdim ama yalnız oldukça söylüyorum yine de:)) Azimliyim:)

0|1
    0|0
  • ewt hatta ablamla bile düet yapıyorum

0|0
    0|0
  • eveeeeeeeeeeeeeeeeeet hemde cok seviyorum sarkı soylemeyi her tarz soyluyorum ... sesi guzel birlikte sarkı soyleyecegim arkadaslarımda olsun istiyorum ama yok :(

0|0
    0|0
  • Çokkk severim :)

0|0
    0|0
    • ii bana eşlik et lütfen :)

ellerimm tutmaz ki sensizzz ! gözlerim görmez ki sensizzz :)) ... ;)

• sen bana bi tane sarkı soyle cok severiim dinlemesini bende soylerim benm sesimde guzel arkadas oluruz :)

• hahahaa tamam uğra bana beraber düet yapalım :)

• sesim guzel degil maalesef, ses cikarmadan soyluyorum

1|0
    0|0
  • her ne kadar sesim güzel olmasa da şarkı söylemeyi çok severim :( ama tek başımayken :(

0|0
    0|0
    • sesim güzeldi ama bende şimdi bozulduğuna böle yapıyorum hayal kırıklığı yaşıyorum :( tek başınayken insan daha iyidir çekingesi olmaz..

herşeyi daha iyi yapar..

• müstakil evde oturduğum için senin gibi bir sorunum olmuyor ama ses kısılması konusunda haklısın :)

• ben ortaokula giderken müstakildi bizimki. ve etkilendiğim başladığım zamanlarda o zaman oldu :)

• ben severim şarkı söylemeyi ama söylemem öyle herkeze :)

0|0
    0|0
  • sesim iyi derler.

söylerim ama toplumdan ziyade arkadaşlar arasında.

fazla abartmamak lazım.

0|0
    0|0
  • rock ve jazz söylerim yabancı pop da arada girer işin içine :)

0|0
    0|0
    • süpersin. michael jackson söyleyebilsem benden iyisi olmaz. yalnız baya zor. ama yakaladığım sesler oluyor ve kulak çok önemli. birde yabancı dilim olsa :D

• benimki baya uyuyor ama beraber dinleyenler hiç bi fark yok diyolar :)) yalnız çok uzatamıyorum ben birde çok tiz, yani inceltemiyorum. eskiden daha iyi yapıyordum. çok yüksek ses iyi değil konuşur gibi olması gerekiyor. bende tempoyla iyi giderim. sen bu işde benim gibi çok meraklısın. yeteneklisin belli :D

• müziğe göre değişir o bazen yükseltmen gerekir, rock söylüyorsan gerekirse haykırırsın ki coğu grup iyi çığlık atan kişileri vokal arar. Buna scream atmak diyorlar da ben öyle demem :D. Daha kalın ve güçlü bir sesim olsun isterdim ben.

• sen en diyorsun bağıra bağıra dis atıyorum

0|0
    0|0
  • mırıldanmayı aştım ulu orta çığırıyorum .

0|0
    0|0
  • sverim arada okul festivallerinde cikiorm ama dinlemeyi daha cok severim

0|0
    1|0
    • hımm güzel. ben dinlemeyi hiç becerimiyorum kendimi kaptırınca bende ordayım :))

• <3 benim hergun sarkilarim degisiyor kuzu nasil hissediyorsamkendimi

• ruh ve psikolojik durumunuz değişkendir bazen. o etkiler..

• Evet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben severim Brutal bir ses var bende pc oyunlarındaki karakterlerin sesini takldi ederdim eskiden birebir neyse sonra epica adlı grubun solisti mark jansen adlı şahısla tanıstım sesimiz çok benziodu bire bir taklid edebiliyordum ancak epicanın fool of domination sarkısı çıktıktan sonra o grubu bıraktım rock müziğe geciş yaptım three days grace -alter bridge felan derken şu an amon amarth dinliyorum Brutal çalışıyorum sokakda falan geçen yürürken kendimi müziğe kaptırdım gardiyan gardiyaaaaaaaaan die bağırıyorum dinlediğim şarkı guardian of asgard dı yanımdaki şahıs ne böğürüon lan ayı demesi üzerine sustum :)

1|1
    0|0
    • yolda headbang yaparak gidiyorum son ses kulaklıkla arkadaş fundi dinliyor ben amon amarth tabi bi süre sonra bögürme mk sktr git diyor şu saça bak avrupada olsa neyse burda yanlıs anlıycaklar yicez dayağı bida beni çağırma falan bende sen ne anlarsın müzikden scream olum bu brutal diyorum oda ben seni simdi bi scream licem görcen diyor :)

• bende soylerim beraber soyleyelim :)

• evet çok severim ama yalnız başıma söylerim.

0|0
    0|0
  • Severim ama sesim güzel değil

0|0
    0|0
  • Aslında söylüyorum ama kafama tencere tava ne varsa yağdığı için genelde dağdan bayırda tek başıma söylüyorum.

link

0|0
    0|0
  • Sesim kötü ama hoşuma giden ,sözlerini bildiğim parçalara eşlik ederim..

0|0
    0|0
  • ben söylemeyi severim ama çevremdekilerin hoşuna gitmez.

0|0
    0|0
    • çevrediler hep zaten eleştirme derdindedir, iyi oldu kötü oldu. kötü olduysa bide seni dinleyelim de :)

• sesim çok güzel yorumlama kotu parcayıı ama soylemek guzel bagıra cagıraa ;))

0|0
    0|0
  • şarkı söylemeyi pek sevmem, hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...