İstanbul'un neyi meşhurdur?

18 senedır ıstanbulda oturuyorum.burda dogdum ama neyı meşhur blmıorm.çunku aılem urfalı

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• boğazı,camileri müzeleri sarayları çok var saymakla bitmez medeniyetlere başkent olmuş bir şehir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hep trafik demişler ama dün pendikten atatürk havalimanına 52 dk da gittim 58 dk da geldim =D

Bence tarihi dokusu,onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış olması ve en önemlisi dünyada iki kıta'ya yayılmış tek şehir olması.

1|0
    0|0
  • Kalabaligi meshurdur.Metrobuse binmek icin acele ederken bazi acelesi olmayan yer kapmak telasindan metrobusun kapisinda beklemek sartiyla acelesi olanlari engellemesi buna iyi bir ornektir.

1|0
    0|0
  • istanbul evrensel bir kent, öyle yerlliklerle alakasının olacağını zannetmiyorum.

1|0
    0|0
  • Trafiği.

1|0
    0|0
  • istanbul kır pidesi var..

0|0
    0|0
  • trafiği (:

0|0
    0|0
  • istanbulun tarihi meşhur

0|0
    0|0
  • istanbul'un hatırası meşhurdur :D

0|0
    0|0
  • Balık ekmegı offfffffff):

0|0
    0|0
    • bende biraz önce eminönündeydim balık ekmek 5 lira :) para sayara gibi balık ekmek satıyorlar :)

• off kurusuna kadar hak edıyo muthıs lezzetlı oluyor ya hele yannda sohbet etcek iyi bir arkadaşın varsa

• trafiği..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• taşı toprağı altın derler ya :D

1|0
    0|0
  • bende bilmiyorum orda yaşamıyorum. ama urfalı olduğun için kendini gizlemene gerek yoktu.ırkçılık yapanlar gizlensin

0|0
    0|0
  • tarihi mekanları

mübarek yerleri

boğazı

trafiği

adı

nüfusu

çarşıları

pazarları...şimdilik aklıma gelenler.

0|0
    0|0