Sarah isimli bir şarkıcı vardı...Müzikten anlayan arkadaşlar yardım lütfen....

Bilgisayarımda Sara diye bir kızın albümü vardı, bilgisayarcı alırken yüklemişti...Nasıl oldu bilmiyorum albüm dosyasını kaybettim..Bilgisayarcının dükkanı da yıkılmış ve oraya kentsel dönüşüm projesine başlamışlar...

Çok güzel sesi olan ve haraketli slow andıran türde müzik yapan bu kızı tanıyabildiniz mi? Önerileriniz nedir?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• sara evans?

sara bareilles?

sara değil de 'sarah' olma ihtimali var ise, sarah mclachlan?

türü bile belli değilken aklıma gelen isimler bunlar oldu. belki biraz daha detay verirseniz...

0|0
    0|0
    • haklısın... size hatırlatabilecek çok bilgi veremedim...ama söylediklerini bir deneyeyim belki isabet ettiririm...teşekkürler...

Erkekler Ne Diyor 1

• muzikten anliyoruz da bu kismi anlayan bulursan haber ver... hareketli slow nedir bu arada? ve bari soyadini bilseydin veya herhangi bir sarkisinin sozlerini

0|0
    0|0
    • yok zaten açık bilgi olsa imesh veya limewire gibi proğramlardan indirme şansımız olacaktı..maalesef türünü bilmiyorum...slow bana göre yavaş ve romantik olur ama bu biraz daha canlı şekli.Loreena McKennitt' in daha hızlısı..o yüzden müziğe aşırı ilgisi olan arkadaşların bileceğini düşündüm...

• sarah brightman ?

• teş.ed. o şekilde bakayım...

Yükleniyor...