Nedir bu Hodor muhabbeti?

Arkadaşlar nedir şu Hodor muhabbeti? game of thrones tarzı film dizi sevmediğim için izlemedim ama sürekli görüyorum HODOR? capslerini biri anlatsa tam olarak nedir ne güzel olur :)

0|0
6|22

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle o diziyi izlemeni şiddetle tavsiye ederim :) Seveceksin emin ol
    Hodor oradaki bir karakterin adı. Sadece "Hodor" kelimesini söyleme yeteneğine sahiptir.
    Dev gibi, iri, cüsseli, güçlü. Bir şey anlatırken de hodor hodor hodoooooor şeklinde anlatıyor. Vurgulayacaksa o ları uzatıyor falan.
    Şunu da belirteyim birçok caps için, dizi karakterlerini bilmezsen anlayamazsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Game of Thrones'u izlememekle büyük hata yapıyorsunuz.

"Valar Morghulis"

1|0
    0|0
  • Game of Thrones dizisindeki uzun boylu iri yapılı ve bir o kadarda aklı ufak olan temiz kalpli bir kahraman. Tün hayatını küçük bir çocuğu korumaya adamış biri ve malesef isminden başka bir şey söyleyemiyor... :'(

0|0
    0|0
  • Hodor ile tanışmanız gerek yoksa diğer türlü anlayamazsınız!

0|0
    0|0
  • GofT'ta akli kit kuvveti masallah olan konusamayip onun yerine sadece kendi ismini yani "hodor" kelimesine israrla tekrarlayan yegane karakter seviyoruz seni hodor

0|0
    0|0
  • bugün başla izlemeye 1 haftada diziyi komple izlersin sonra da yeni sezonu iple çekersin :) gerisi hodor :)

0|1
    0|0
  • Şimdi tam bölümü hatırlayamadım ama bulursam yazarım buraya hodor un bir çıkışı vardı :D dize kadar bilen arkadaşlar vardır muhtemelen :D Game Of Thrones un yegane sadık ve sadece ismini söyleyebilen karakteri

0|0
    0|0
  • bende bilmiyordum buradan öğrendim şimdi

0|0
    0|0
  • adamın tek bıldıgı kelıme hodor o yuzden efsane oldu

0|0
    0|0
  • adamın ismi hodor ve sürekli hodor hodor diye köpek gibi hodorluyor :D

0|0
    0|0
  • bu soruna verilecek tek cevap HODOR :D

0|1
    0|0
  • yaş 37 hodor ötesi olduk canım yaa:)

0|0
    0|0
  • saçma sapan şeyler için kullanılıyor :D

0|0
    0|0
  • Hodor:hodor

0|0
    0|0
  • Adamın söylediği tek kelime Hodor. Kendi ismi yani. GoT izle kesinlikle pişman olmazsın.

0|0
    0|0
  • gae of thrones izlemyrsan git bu diyardan

1|0
    0|0
  • Şudur ,
    X şahsı: Hofor ne muhteşem bir gün değil mi :))))
    Hodor:Hodor :I

0|1
    0|0
  • hodor

0|0
    0|0
  • Hodor arkadaşımız stark hanesinde bir uşak. Konusamiyor ve tek bildiği kelime ismi olan hodor :D

0|0
    0|0
  • Bende bugün öğrendim iyi ki bir Game Of Thrones'u izlemiyoruz :P

0|0
    0|0
  • GoT taki Hodor isimli ve sürekli Hodor diyen, başka bişi diyemeyen aptal bir karakter

0|0
    0|0
  • bir tane dev var o işte

0|0
    0|0
  • Hodor !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hodor tanımaya değer bir karakter.

0|0
    0|0
  • hodooor ahahah hodorsuz olmaz. game of thrones denen en en en sevdiğim en başarılı diziden bir karakter. çok cüsseli bir dev ve adı hodor. tek diyebildiği şey de hodor.

0|0
    0|0
  • Hodor zihinsel engelli, baya büyük cüsseli, kuvvetli, kendisine söylenen her şeyi yapan, ve hodor dan başka bir şey söylemeyen karakter :)

0|0
    0|0
  • hodor ne yahu?

0|0
    0|0
  • Hodor sevdiğim yardımcı karakterlerdendir diğer oyunculardan konu açmama gerek yok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...