Türk Sanat Müziği Neden Eskisi Kadar Dinlenmiyor?

Çok güzel bir müzik türü halbu ki... Neden eskisi kadar dinlenmiyor? Şimdikilerin okuduğu pop şarkılar sezonluk değil mi? Zeki Müren'İn yarım asır önce okuduğu şarkı kalıcı olmuş biliniyor. Peki neden eskisi gibi rağbet yok.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü günün modası değil yarın öbür gün moda olur tekrar ayıla bayıla dinler herkes ama şimdi kesin kıroluk falandır neden moda değil çünkü
    artık bazı şeyle değerlerine göre değil yurdumda popularitesine göre

0|0
    0|0
    • güzel bir yaklaşımda bulundunuz modası yok evet

• maalesef gerçek bu gün burun kıvıran ıııyyy diyenler yarın en büyük sanat müziği hayranları kesilecekler başımıza ertesi gün modası geçti diye bırakacaklar yine

Erkekler Ne Diyor 8

• cunku cok bayıyor be yav ıtrı ve dede efendı nıcazakar makamı ınsanı uyutuyor.. ben en son 2012 yılında unesco ıtrı yılı ılan edıldıgınde dınlemıstım..

0|0
    0|0
  • Şimdi bir sarkida argo kelime kullanilirsa moda oldu nerdeyse.
    Oysa sanat müziğinin sozlerinde bile bir saygı vardi.

0|0
    0|0
  • Zeki Müreni sevmeyen ölsün
    http://www.youtube.com/watch?v=XSUME9WwLmA

0|0
    0|0
  • Çok severim ben dinlerim de her gece

0|0
    0|0
  • Güncel şarkılarda farklı tarzlar ve melodiler insanların ilgisini çekiyo

0|0
    0|0
  • Arsız bela falan dinleyen topluluktan ne bekliyosun tabiki anlamaz türk sanat müziğinden

0|0
    0|0
    • arsız bela ney?

• youtube yazsan anlarsın. hani böyle benim vucudum harita isyankar modunda takılan ameleler var ya onlar işte. çorabın üzerine parmak arası terlik giyen tipler

• Arabeksrap var artk

0|0
    1|0
  • Uyku getiriyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tarzlar gıttıkce degısıyo bu sadece sarkı alanında degıl

0|0
    0|0
  • 'Kıroluk' deniyor, fakat en güzel müzik türü.
    Sürekli dinlerim.

0|0
    0|0
    • ismi lazım değil zpı zıp zıplayan bir şarkıcı var şimdilerde CDleri yok satıyor. bana göre asıl onu dinleyen kırodur. kardeşleriyle beraber söylüyordu. :)))

Yükleniyor...