İsmail YK Hem Bir Star Hem Bir Yetenek Düşünceleriniz?

Sevmeyeni Kadar Türkiye de En İyi Kitleye Sahip Sanatçıdan Birisi 2004 Ve 2013 Arası En Çok Albüm Satışı Ve Konser Rekoru Kiran Sanatçı Ekstra Cidden Görüntüleride Var 23 Enstrüman Calabilip En İyi Stüdyolardan Birisine Sahip Bir Adam Düşünceleriniz Nedir?

Güncellemeler:
Ayrica Almanyada ilah gibi seviliyor bu adam ayni zamanda azerbaycan çin çinde ilk konser veren türk olup binlerce kişi gelmişti oraya

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• değerini bilmeyenler utansın
    adını lekelemek için herşeyi dediler, krodan başlayarak
    adam gibi adam

0|0
    0|0
    • Aynen zaten artik kendiside dedi çok iyi şarkılar yapcam zenginler bile dinliyor ama dinlediğini söylemiyor yakında tvlerden duamucek bu adam

Kızlar Ne Diyor 4

• Sesini beğeniyorum slow parçaları da güzel

0|0
    0|0
  • 0|0
    2|0
    • Yanlış anlama ama piyasadaki tüm sanatçıları solda bırakır müzik bilgisiyle biraz aldığı ödülleri arastir

• Bence değil.

0|0
    0|0
    • İşte hiç yoksa en iyi slow şarkı yaptığını bilirsin zaten kendisi çok kaliteli şarkılar yapacağını belirtti merak etme vikipediye bak çok sanatçıyı solda bırakır enstrümanı bırak stüdyo bilgisiyle

• Uzun süredir medyada görmüyorum

0|0
    0|0
    • Medyada doğum günün haram olsun çıkardı 9 mayısta en iyi slow sarkici ödülünü aldı ondan sonra bilirsin 23 enstrüman çalıyor rock gitarda uzman bir adam çok pahalı bir klip ile rock şarkı yapacak

Erkekler Ne Diyor 2

• Yetenekli fakat piyasaya oynadığından basit işler yapıyor.

0|0
    0|0
  • Bende öyle saniyodum. takiii gecen hafta siyasi bir düşünce uğruna tarafını belli edene kadar..

0|0
    0|0
    • Abicim yok öyle birşey ben fan clup uyesiyim zaten alman vatandaşı adam o kadar saygılı mutevaziki çağrılmış gitmiş şimdi sen düşün gitmese daha büyük tepki alacak kenside dedi

• Aynen oda doğru ama herkesin sevmeyeni var ama bu adaminkiler fanatik almanyada inan şu an ilah gibi seçiliyor

• Onuda doğru bulmuyorum açıkçası :-D
      Aynen burada rte için yapilan sevgi gibi..
      Ne yaparsa yapsın illa o diyenler var malesef :-(

Yükleniyor...