Serap Ezgü'de cıkan öğretmeni tarafından kacırılan kız olaynı duydunuz mu?

herkes bi yerlerden ihbar ediyo..Dağnamicam ama gercekten anlamıyorum 35-40 yaslarında bi öğretmen 14 yasında bi kızı kacırmıs ya da kacmıslar bilemiyorum .. ve adamın doktor abisi de bunlara yardım etmis diye söylentiler var.. Öğretmenlere, doktorlara güvenemiceksek kime güvenebilicez başka ya?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• kızın yaşı büyük olsa kendi kaçmıştır aşk işte diyeceğim ama 14 yaşındaki daha çocuk ya :((

1|0
    0|0
    • Bence kendi kaçtı ya nasıl kacırcak kızı o kadar ortalıkta gezcekler..

Erkekler Ne Diyor 5

• Serap Özgü damarı buldu yine, 14 yaş, kaçırılma ve öğretmen

daha ne olsun.. günlerdir aynı konuyla program yapıyor...

Bugün yarın yakalanırlar, kanunları bilmiyoruz.. 14 yaşında bir kızla beraber yaşamanın cezası nedir bilmiyorum. Hüseyin Üzmez vakası geliyor aklıma doğrudan.

1|0
    0|0
  • Bir kiz kacmis bir kizi kacirmis soru ile cevap arasindaki tutarsizligini cozde gel madem elestiriye yazisi gormek istemiyorsun o zaman soru yazma.

0|1
    1|0
  • Vay başımıza gelenler. Gerçi bir söz var ya, "ben sana vali olamazsın demedim, adam olamazsın dedim". Hah işte bunlar okumuşlar, adam olamışlar.

0|0
    0|0
  • Doktorluk Ogretmenlik Muhendislik SOYUT mesleki kavramlardir.Insan ise somuttur.Medyanin bu isi sova donusturmesine izin vermemek lazim.

0|0
    0|0
    • Ya herkese teker teker yazmak istemiyorum ben kızın kacmasından bahsediyorum . benim babam da öğretmen hepsinin öyle olmadıgını biz de biliyoruz .

• olabilir kacabilir davulcuya kacsa buraya kiz davulcuya kacmis yazacaktin.kizin kacmasindaki sebep adamin davulumu yada ogretmenin cetveli doktorun steteskopumu.Mesleki terimleri kullanmadan yaz o zaman soruyu.

• sana mı sormam lazım nasıl yazcagımı?begenmiyosan cevaplamzsın olur biter .

• Öğretmenlere güvenip napıcaksın cinsellik kısmına bakta öğretmenleri gör :(

0|0
    0|0
    • öyle deme benm babisko da öğretmen:)

Kızlar Ne Diyor 4

• öğretmen olmakla doktor olmakla alakası yok bu durumun.insan olamamakla alakası var.o adam öğretmen olmasaydı hakim savcı asker mühendis bilmem ne olsaydı durum yine aynı olacaktı.bir kişi iki kişi için bir meslek grubunu suçlamak zan altında bırakmak doğru olmaz.

1|0
    0|0
    • meslek grubunu suclamadım zaten.bunlar eğitim almıs dogruyu yanlısı bunlara okulda gösterdiler sonucta.buna ragmen bile bile yasadısı işler yapıyolar.Konunun ana fikri öğretmen , doktor değil zaten kücücük kızın eğitimli bi insanla kacması.

• yok anlamıyorum da şaşıyorum işte insanlara neyse dağnamicam basıma gelio sonra:P

• tahtaya vur evlerden ırak aman aman...:D

• Okuyup da adam olamayanlardan yazık.

1|1
    0|0
  • Programın adı ''Yeniden Başlayalım'' ama bence adıyla alakasız bir yayın yapılıyor... Serap Ezgü'nün amacı Aslı ve Aslı gibi kayıpları bulmak veya insanları hayata yeniden başlatmak değil insanlar kullanarak reklam yapmak! Aslı olayında insanlık namına vatandaşlar yayına bağlanıyor insanlara öyle saçma sapan sorular soruluyor ki, yayına bağlandıklarına pişman oluyorlar, çok antipatik bir sunucu, taktir edilebilecek bir yanı yok.. Doktormuş, öğretmenmiş diye insanları meslekleriyle bağdaştırmayın yapılan bu ahlaksızlıklar tamamen karakter meselesi... Bu kızın ailesi Müge Anlı' ya çıksaydı çoktan bulunmuştu.

0|0
    0|0
  • evet izledim dün 10-15 dakika çok üzüldüm :(

kız çok yorgun bitkinmiş görenler öyle diyor sürekli bir yerden bir yere kaçırılıyor

sosyal medyada çok bahsediliyormuş falan.

umarım sorun biter gider yazık ya

0|0
    0|1
Yükleniyor...