Atlasjet mi? Türk hava yolları mı?

Bu 2 havayolundan hangisiyle seyahat etmeliyim ilk kez uçak yolculugu yapıyorum korkuyorumda biraz. Tecrübesi olan var mı acaba?

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• hayatim ben yurtdisinda yasadigim icin sana thy deriim surekli onlarla ucariim, birde ilk defa ucacaksan en dogrusu thy

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Atlas Jet'e binmedim. THY'ye bindim. THY'nin uçakları daha büyük olduğu için öyle dışarıdaki havada falan pek sarsılmıyorlar kolay kolay daha çok güven veriyor. Atlas Jet'in uçakları THY'nin yanında kurşun kalem gibi kalıyor. THY daha köklü, daha tecrübeli ve daha kaliteli her türlü.

0|1
    0|0
    • Havada sallanmayan thy ise favorim olur. Kara kara düşünüyorum zaten napcam diye

• Ya tabiki sallanmiyor degil ama. Atlas Jet'in ucaklari kucuk Thy'nin daha buyuk. Atlaa Jet'e nazaran daha oturakli gidiyor bana daha cok guven veriyor.

• Atlas jet 12 temmuzda ist- g. antep gidis donus uctum. Rotar yok. Hostesleri guzel (bu seni ilgilendirmiyor) sandviçleri mikrodalgada ısıtıyorlar. Ucuz. Hostesler kibar güleryüzlü. O gunku ucusumda 10.50 de g. antep havaalaninda ucacam. bir baktim panoda 45 dk rotar. 10.30 da da atlasjet var. Kafam bozuldu 82 tl ye bilet aldim. Ikinci guvenlikten geçerken thy nin rotari 1.5 saat oldu. Istanbula vardigimda kontrol ettim. 10.50 de kalkan ucak 12.52 de havalanmisti. Thy nin boyle isleri de olabiliyor.

0|0
    0|0
    • Pegasus rotar yapacağı zaman mesaj atıyor. Thy supriz yumurta gibi havaalanina gidersin bir bakmışın 1 saat rotar. Mesaj atsa gene neyse. Haber de vermezler.

• Uluslararası uçuşlarda çoğu yabancı, kendi ülkesinden olmayan insanlara ucuzdan seyahat yaptırıp kendi ülkesine fahiş fiyatlarla bilet satan THY yi tercih eden insan açık ve net gerizekalıdır..

Atlasjet iyidir hatun.
    Onur da öyle
    Anadolu thy nin..
    pegasus da iyidir. Atlasjeti seç sen sakın thy seçme.

0|0
    0|0
  • Malezya Hava Yolları.. asddff

0|0
    0|0
  • THY tabiyki

0|0
    0|0
  • Atlasjet ucuz olur
    THY kaliteli

0|0
    0|0
  • Devir ekonomi devri diyorsan atlas tan Şaşma derim. En uzun yol 2 saat. konforu ikramı genelde std.

0|0
    0|0
  • Tercihim THY

0|0
    0|0
  • Yurt içi için atlas, yurt dışı için tyh ;)

0|0
    0|0
  • Uçacağın uçağın modelinde biter iş ve kondisyonunda tabi ki. Firmanın en fazla işte koltukların kalitesidir ikramı varsa işte onların kalitesi değişir.

0|0
    0|0
  • thy daha kaliteli..

0|0
    0|0
  • Türk hava yolları

0|0
    0|0
  • THY ( Türk Hava Yolları )

0|0
    0|0
  • Atlas jet Thy'nin yan kuruluşu

0|0
    0|0
  • Pegasus

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ikisi de aynı kalitede bana göre ama Atlasjet daha uygun

0|0
    0|0
  • kesinlile Turk hava yollari daha pahali ama daha rahat hissediyorsun kendini ve servisi cok iyi

0|0
    0|0
  • tabiki daima Türk Hava Yollari

0|0
    0|0
  • THYden sasmaaaaaaam :D

0|0
    0|0
  • Thy.

0|0
    0|0
  • Türk hava yollari