"Mina saiko, arigato" Ne demek?

"Mina saiko, arigato" Ne demek? Ne anlama gelir? Tam Türkçesi nedir?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• burada mina saiko derken ortamda ki enerjinin iyi oldugunu söylemeye calısıyo yani durumdan memnun ve 'herkes süper , teşekkürler ' diyo

0|0
    0|0
    • Mantıklı teşekkür ederim.. Avrilin yeni şarkısı hello kitty yazıp dinlersen duyarsın..

• Ayuzawa ve usui karakter onlar ya animede vardı bir tane ama animenin adını tam hatırlamıyorum. Bölüm sayısı 28 ama hiç unutmam.

• Biliyorumda anlamlarını soruyorum anlarının uzun bir adları var kaili falan..

Erkekler Ne Diyor 8

• Mina saiko arigato "Herkeze teşekkürler" demek gibi bir şey tahminimce.

0|1
    0|0
  • herkese teşekkürler

0|0
    0|0
    • ortamda blunan herkese ardım filan etmişlerdir ya da etkileyici bir olay yapmıslardır hepsine tesekkür ediyo :D

• mina herkes demek saiko yazmıssın san olarak aldım oldum yanlıs yazıldıgını düsünüyorum arigatoda teşşekkür ederim demek sadece saikoyu bilmiyorum ya da yazım yanlışı :(

• Yanlış değil eminim saiko yazılıyor ve bu farklı yoruyorlar. mina saiko , virgül yani sonrasında arigayo diyor herkes bir şey teşekkürler gibi. Küfür değil ondan eminim çünkü ulusal kanallarda yayınlanan bir şey yani.. Ne demek sadece merak ediyorum Avril ın şarkısı bu arada bu

• Teşekkürler

0|0
    0|0
  • japonca :D ama bilmem

0|0
    0|0
  • mina millet arigato teşekkürler saiko yu bir türlü çıkaramadım

0|0
    0|0
  • Küfretmişler sana:-D

0|0
    0|0