Bana yeşilçam filmleri içinden, gerilim-psikolojik ve biraz da aşk içeren film adı önerir misiniz? (detayda 2-3 örnek isim verdim bunun benzerleri) ?

örneğin kartal tibet ve bahar erdeniz in oynadığı aşk fırtınası
hale soygazi ve aytaç arman ın çocuğumu istiyorum filmi
zeynep değirmencioğlunun macera yolu filmi

gibisinden psikolojik gerilim ve mümkünse aşk da içeren film tavsiyesi istiyorum... ama yeşilçam olsun.. yabancı sevmiyorum..

Güncellemeler:
yani katil kim? tarzı bir film olabileceği gibi... dehşet saçan ruh hastası eski bir sevgili türünde de bir film olabilir...
mesela aytaç arman ın bu tarzda filmleri var gördüğüm kadarıyla.. birkaç tane izlemiştim hoşuma gitti...
film adı bulmakta güçlük çekiyorsanız.. genelde bu tür rollerde oynayan oyuncu ismi verirseniz bana o da olabilir... mesela dediğim gibi aytaç arman var.. cüneyt arkın var... başka?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şaban oğlu şaban da elmas çalınıyo ve onu arıyorlar çok sürükleyici bir film şiddetle tavsiye ederim ya da süt kardeşlerdi ismini tam çıkaramdım :D

1|0
    0|0
    • süt kardeşler olması lazım evet... bahçede gülyabani falan geziniyordu dimi :D sonradan kahya olduğu ortaya çıkıyordu onun :D

• Evet gülyabani kısmı çok gerilim zaten

Erkekler Ne Diyor 7

• IMDB top 250 den bir film izle daha fazla keyif alirsin yoksa seyret alyazmalimi ask filmi tamam da gerilim zor psikolojik istiyorsan anayurt oteli olabilir

1|0
    0|0
  • Cüneyt Arkın'ın filmlerinde vardır öyle şeyler onlara yönel

1|0
    0|0
  • Yeşilçam değilde kabadayı diye şener şenin oynadığı bir film var izlemeni tavsiye ederim çok güzel ve anlamlı

0|0
    0|0
  • Malesef bu türde yeşilçam filmi hiç yok gibi

0|0
    0|0
  • eşkiya

mustafa hakkında her şey

0|0
    0|0
  • Cüneyt Arkın Savun batal gazı geliyor

0|0
    0|0