Kitaplarla araniz nasil?

Kitaplarla araniz nasil. Çok etkilendiginiz bir kitap ya da olmazsa olmaz dediginiz bir yazar var mıdır? Mesela benim Dan Brown.

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Cevap degisik gelebilir ama benim kuçuklugumden kalan Harry Pottter hayranligi vardır.. Kaç defa okudum ne siz sorun ne ben soyleyim...:) arada sıra canim çekti mi baslarim 1. ciltten okumaya.. :)

0|0
    0|0
    • Çocukluktan kalma kitaplatim benimde var bazen acar aralardan bir kisim okurum.

Kızlar Ne Diyor 8

• Ahmet Ümit kitapları favorim.
    bir gün koleksiyon haline getirme amacım var inş.

ayrıca Dan Brown çok usta yazım konusunda
    da vinci şifresini okuyabildim bir tek

0|0
    0|0
  • Jojo moyes bence... Yoğun duygularla dolu ve akıcı bir üslubu olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Çok severim. Kitap okumak çok mutlu ediyor beni. Benim olmazsa olmazım Tess Gerritsen. :))

0|0
    0|0
  • Hayir yok güzel soru uzun zamandır kitap ariyodum bu soru yardımcı olacaktır

0|0
    0|0
  • Evet serseri. Süperdi

0|0
    0|0
  • J. r. r. Tolkien

0|0
    0|0
  • Hush hush serisi - Becca Fitzpatrick

0|0
    0|0
  • Jojo Moyes, Sarah Jio, Harlan Coben bunlar şu an aklıma gelenler 😊

0|0
    0|0
    • Harlan Coben Asla vazgeçme. Gerçekten çok iyiydi

• Onu kaldıramaz bir beyin 😁

• Yaaa, psikanalizin kralıdır ;)

Erkekler Ne Diyor 7

• Kitap okumak hayattır. :)

Oğuz Atay. Okuyun Okutun derim;

"fakat allah kahretsin, insan anlatmak istiyor albayım. öyle budalaca bir özleme kapılıyor. bir yandan da hiç konuşmak istemiyor, tıpkı oyunlardaki gibi çelişik duyguların altında eziliyor. fakat benim de sevmeye hakkım yok mu albayım? yok. peki albayım. ben de susarım o zaman. gecekondumda oturur anlaşılmayı beklerim. fakat albayım, adresimi bilmeden beni nasıl bulup anlayacaklar? sorarım size nasıl, kim bilecek benim insanlardan kaçtığımı? ben ölmek istiyorum sayın albayım, ölmek. bir yandan da göz ucuyla ölümümün nasıl karşılanacağını seyretmek istiyorum. tehlikeli oyunlar oynamak istiyor insan. bir yandan da kılına zarar gelsin istemiyor. küçük oyunlar istemiyorum albayım.

kelimeler, kelimeler albayım... bazı anlamlara gelmiyor."

1|0
    0|0
    • Leyla ile mecnun izlerken bir ara okumuştum

• Evet Leyla İle Mecnun'da Yavuz abi okumuştu bir bölümünde.

hazır laf açılmışken diziyi yayından kaldıran tüm estebanlara selam ederim.

• Son zamanlar stresli ve yoğun olduğumdan kitap falan okuyamıyorum.
    Haftaya gideceğim yere gidersem orada can sıkıntısına bol bol okurum artık.
    Şu ana kadar en sevdiğim kitap Suç ve Ceza oldu bir de Kaliteli İnsan he bir de Dönüp Bakınca.

0|0
    0|0
  • ben klasikçiyim biraz tolstoy çok severim gogol da tek solukta bitirdiğim kitabı yazan bir yazar onu da severim

0|0
    0|0
  • Hüseyin Nihal Atsız, William Shakespeare, Tolstoy, Fyodor Dostoyevski, George Gurdjieff en beğendiğim sanatçılar.

0|0
    0|0
  • Aziz Nesin'in Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz adlı romanı beni çok etkilemişti. Kahkaha atarak okumuştum kitabı :)

0|0
    0|0
  • Olasılıksız , Metro 2033 , Direniş , Sarıkamış , Nutuk , Robinson Crusoe bunlar en çok etkileyen kitaplardı beni.

0|0
    0|0
  • severim özellikle senden önce ben kitabına çok etklenmiştim

0|0
    0|0
Yükleniyor...