En favori 3 dram filmi?

En sevdiğiniz, beğenerek izlediğiniz dram filmlerinden en az 3 tanesinin isimlerini yazabilir misiniz lütfen?

0|0
14|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1-Umudunu kaybetme
    2-7 yaşam
    2'side will smithden :D
    3-Can dostum (fransız filmi.

0|0
    0|0
    • DarkApple kardeşim, Umudunu Kaybetme, 7 yaşam ve Can Dostum filmlerini izledim. Diğer filmi bulamadım. Paylaştığın için teşekkür ederim.

• Sesli güldüm! Yüzümde bir tebessüm olduğun için ayrıca teşekkür ederim :-)))

• rica ederim :D

Kızlar Ne Diyor 14

• 1) La vita e bella (Hayat Güzeldir)
    2) The Colour of Paradise (Cennetin Rengi)
    3) A Beautiful Mind ( Akıl Oyunları)...

0|0
    0|0
    • The Colour of Paradise (Cennetin Rengi) filmini izlemedim. Paylaştığın için teşekkür ederim.

• IMBD puanından anlamıyorum netten izleyeceksin sanırım. Bence güzel hafif kalıyor film için.

• IMDB, Internet Film Veritabanı anlamına gelir. Tüm dünyadaki filmlerle ilgili resimleri, afişleri, fragmanları, filmler hakkındaki bilgileri online olarak insanlara sunan bir websitesidir. Tüm dünyadaki insanlar bir filme 10 puan üzerinden oy verirler. Bir film üzerinde yapılan oylamalar sonucunda o film hakkında ortalama bir puana ulaşılır. Örneğin; 5/10 gibi. Ve film yapımcıları başarıyı veya başarısızlığı bu oyları kıstas alarak belirlerler. www. imdb. com sitesine girerek görebilirsiniz. Serçelerin Şarkısı filmi de insanların kullandığı oyların ortalaması sonucu 8/10 şeklinde bir puana ulaşmış. Bu da demek oluyor ki, insanların geneli bu filmi beğenmiş. Ben de bu filmi listeye ekledim. Paylaşım için teşekkürler.

• Tutku Hz. İsa'nın çilesi
    Zincirsiz
    Ve tabi Yeşil yol...

0|0
    0|0
    • Zincirsiz filmi tek kelimeyle harikaydı. Christoph Waltz'ın oyunculuğuna hayranım! Yeşil Yol zaten favori filmlerimizden bir tanesi. Tutku Hz. İsa'nın Çilesi filmini listeye ekledim. Teşekkürler.

• A requiem for a dream, bikac uygunsuz sahne var ama beğendiğim bir kaç filmden biri.
    Yeşil Yol tabiki.
    3. aklıma gelmedi:))

0|0
    0|0
  • Titanik- Umudunu kaybetme - 3. henüz hayatıma girmedi :D

0|0
    0|0
    • Teşekkürler, her ikisi de güzel filmler. 3. film için adaylar : "Piyanist - The Pianist, Cennet Sineması - Cinema Paradiso, İçimdeki Deniz - Mar Adentro, Kız Kardeşimin Hikayesi - My Sister's Keeper, Monte Kristo Kontu - The Count of Monte Cristo" Bunlar da benden tavsiye olsun.

• Kız kardeşimin hikayesi güzeldi, onu seçiyorum :)

• Güzel bir seçim, tebrikler! ;-)

• Umut
    Nefes:Vatan sağolsun
    Aşk tesadüfleri sever

0|0
    0|0
  • Umudunu kaybetme
    Hayat guzeldir
    Digeri de Turk olsun, Babam ve Oglum

0|0
    0|0
  • 1- BLACK
    2- Bir küçük eylül meselesi.
    3-İncir reçeli

0|0
    0|0
    • İncir Reçeli filmini izledim. Gerçekten güzel bir film. Black filmini daha önce listeye eklemiştim. Şimdi de Bir Küçük Eylül Meselesi filmini not aldım. Paylaşım için teşekkürler.

• Rica ederim ama mutlaka Black filmini izlemelisin Şiddetle önerıyorum

• Black filmini tavsiye edenlerin sayısı çoğaldı. İlk fırsatta izleyeceğim. Teşekkürler.

• uçurtma avcısı
    esarerin bedeli
    hachiko

1|0
    0|0
    • Uçurtma Avcısı filmini henüz izlemedim. İzlenecekler listesine ekledim. Teşekkürler.

• Life is beautiful, black, hachiko

0|0
    0|0
    • Hayat Güzeldir filmi favorilerimden bir tanesidir. Black filmini çok övdüler fakat henüz izleme fırsatı bulamadım. O filmi de izlenecekler listesine ekledim. Hachiko filmini izledim. Teşekkürler.

• bir tutam cennet incir reçeli aşk tesadüfleri sever

0|0
    0|0
    • Barfi, Bir Milyonerin İlk Aşkı ve Bir Tutam Cennet filmlerini izlenecekler listesine ekledim. Teşekkürler.

• pişman olmazsın bir tutam cenneti izlemekle. rica ederim

• Babam ve oğlum
    yeşil yol
    bir milyonerin ilk aşkı

0|0
    0|0
  • Barfi.. cok agladim..

0|0
    0|0
  • babam ve oğlum
    umut, başka aklıma gelmedi

0|0
    0|0
  • Lovers vanished

Filmlerin isimlerini unutmuşum ya

0|0
    0|0
    • Lovers Vanished filmini izlemedim. 2010 Güney Kore yapımı olduğu bilgisine ulaştım. Lovers Vanished filmini de listeye ekledim. Teşekkürler.

• "A Frozen Flower" ve "Bad Guy" filmlerini de listeye ekledim. Teşekkür ederim.

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• uçurtma avcısı
    umut
    Bir küçük eylül meselesi

0|0
    0|0
  • Baran
    Her Çocuk Özeldir
    Sarhoş Atlar Zamanı
    Kaplumbağalarda Uçar

0|0
    0|0
  • Shriderin listesi. Atonement (kefaret). Digeride not defteri ya da nevet let ne go idi sanirsam türk filminde başka semtin cocuklari umut. Vb sec kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Yeşil yol

hayat güzeldir

Eşkiya

0|0
    0|0
  • Beyaz melek
    Yesil yol
    Evim sensin

0|0
    0|0
    • Yeşil Yol filmini hemen hemen herkes tavsiye etmiş. Zaten bu film tüm zamanların en iyi filmleri arasındadır. Beyaz Melek ve Evim Sensin filmlerini listeye aldım. Paylaşım için teşekkürler.

• Teşekkürler kardeşim. İlk fırsatta izlemek istiyorum. :-)

• Izle izle :)

• 12 yıllık esaret, the hurricane aklıma gelen bunlar şimdilik...

0|0
    0|0
  • uçurtmayı vurmasınlar
    çingeneler zamanı
    fil adam

0|0
    0|0
    • Teşekkürler zafer89, Uçurtmayı Vurmasınlar filmi çok etkileyiciydi gerçekten. Çingeneler Zamanı filmi beni pek sarmadı fakat Fil Adam filmini izlemek istiyorum.

• film siyah beyaz çekilmiştir tavsiye ederim.

• Teşekkürler.

Yükleniyor...