En iyi film hangi film size göre? İzliycem de?

Yerli veya yabancı önemli değil IMDb puani önemli ama bilindik filmleri yazmayiniz.

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• LOL izle Miley Cyrus versiyonu da var ama tavsiyem Fransız yapımı olan, iyi seyirler :)
    Herkeste bilmez...

0|0
    0|0
  • Prestij, 21, esaretin bedeli, dhoom 3, sihirbazlar çetesi...

0|0
    0|0
  • eski ama inanılmaz bir film olan, FORREST GUMP

0|0
    0|0
    • Çok eski değil güzeldi yönetmeni sonra hep dandik film çekmiş zirvede birakmis :) her görsel vardi filmde savaş siyaset atletik

• mutlaka mutlaka izle arkadaş BARFİ

0|1
    0|0
  • mavi en sıcak renktir
    para avcısı
    :)

0|0
    0|0
  • 3 idiots
    Barfi
    Ghajini
    Benjamin Button

0|0
    0|0
  • kal ho naa ho
    kuch kuch hota hai
    dhoom 3
    new york
    my name is khan

0|0
    0|0
    • İlk ikisinin türkçesi ne koreyse kesin izlemisimdir digelerinide izledim saol :)

• kal ho naa ho=yarın olmayabilir
      kuch kuch hota hai=birşeyler oluyor yukardakilerin hepsi hint filmi

Erkekler Ne Diyor 4

• The Prestige, Requiem for a Dream, Now You See Me şimdilik bu kadar. Ama The Prestige filmini izlememiş bir insan film izledim demesin.

0|0
    0|0
    • İzlemezmiyim bunlari ya :) sihirbazlık adi altında güzel senaryolar bu tip filmleri sevioyosan Edwards nortan sihirbaz filmlerine bak derim dramdada atonemet shroderin listesi :)

• Kaplumbağalarda Uçar
    Sarhoş Atlar Zamanı

0|0
    0|0
  • fransız filmi can dostum olması gerek izlemediysen izle.

0|0
    0|0
    • İzledim aynen fransi zenci iyi oynamis :)

• dini değil ama kurgu güzel :D dini istiyorsan jin geliyor ona gidin cinli film :D

• Sweeney Todd.
    Police Story.
    Her.
    Yerçekimi.

0|0
    0|0
    • Her çok güzeldi :) bir yer çekimine bakmadim sandra bullck oynuyomus film 2 kişi arasında geçip diye ilgimi cekmemisti doğru hatirliyosam tabi

• Aynen başları sıkıcı 2 kişi olduğu için hep ama sonradan sarıyo baya olaylar gelişiyo felan :)

• Valla ilgimi cekmio o daha :) ama diğerleri güzel değişik tarzda izledim :) huaqin phonix adamim ya güzel film cekio her de oynayan adam

Yükleniyor...