Diyelim ki... bir film izlediniz ve filmi çok beğendiniz, izlediğinizden beri sahneleri müzikleri aklınızdan çıkmıyor... (Gerisi detayda) ?

Diyelim ki bir film izlediniz ve çok beğendiniz... ve diyelim filmi izlemenizin üstünden 3 belki de 4 gün geçmesine rağmen hala etkisi altındaysanız... sahneleri müzikleri aklınızdan çıkmıyorsa... yani filme doyamamışsanız ve tekrar izleme isteği duyuyorsanız bu durumda naparsınız? filmi en kısa zamanda arasını açmadan tekrar mı izlemeli.. böylece izleyip o filme olan açlığı iyice doyurup kafada bitirmeli mi? yoksa biraz üzerinden zaman geçtikten sonra mı tekrar izlemeli? hangisini yapmalı, filmin kafamızdaki o güzelliğini yitirmeden? şu an izlemeye istekliyim ama neredeyse hala her sahnesi diyalogları aklımda.. ilk izlediğim tadı heyecanı alır mıyım? ya da hazır durum böyleyken bir kez daha mı izleyeyim? yoksa üstünden zaman geçsin de bazı şeyleri unutmuş mu olayım? belki o an o gün hoşuma giden şey üstünden zaman geçince aynı tadı da vermeyebilir kararsız kaldım... filme yazık etmek istemem?

Güncellemeler:
özellikle film izlemeyi hobi edinmiş olan film tutkunlarından cevap bekliyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• izle gitsin... Forest Gump filminin her saniyesi aklımda abartısız 32 kere izledim haala izlerim. Keyif ve hoşlanma meselsi

1|0
    0|0
    • bahsettiğin film yanılmıyorsam psikolojik ağırlıklı bir filmdi öyle değil mi? sanırım tekrar izlendikçe eskiyen ve bıkılan filmler daha basit konulu olan filmler olsa gerek... belki psikolojik filmler eskimiyor... benim hakkında soru sorduğum film de gerilim*psikolojik tarzı olan ama mutlu sonla biten bir film... bir yeşilçam filmi ancak yeşilçam standartlarının çok üstünde.."çocuğumu istiyorum" diye bir film... Daddy's gone a haunting adlı yabancı bir filmden uyarlamaymış... konusu ise psikolojik sorunu olan ve serseri olan eski bir sevgilinin bir kadına yaşattığı korku ve dehşet...

• Bence zaten böyle bir filmin kısa aralıklarla en az 2 kez izlenmesi lazım ki gözden kaçan ince detaylar otursun

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben genelde dizi izlerim yabancıdizileri. 10 15 kere bitirmişimdir 7 8 9 sezonluk dizileri. Güzel oluyor ama sonradan izleyecek birşeyler bulamıyorsun.

0|0
    0|0
  • Ben çok beğendiğim filmleri arşivlerim, özlediğimde yine izlerim. Ama en az 2 -3 ay ara veririm. Bazı filmlerin özel sahneleri vardır benim için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Açar sürekli izlerdim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...