Günde kaç sayfa kitap okunabilir?

orta seviyede bir kitab günde en fazla kaç sayfa okunarak anlaşılabilir?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• sayfayı bilmemde başladım mı bırakamam illaki bitiririm merak kötü

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bazen 350 sayfa okuduğum oluyor,genelde 100 okurum.hızlı okumayı geliştirmemiş birisi ortalama 30 sayfa falan okuyabilir.

0|0
    0|0
  • ben bazen bir kaptıryorm 150 sayfa ve fazlasnı okuyorum

0|0
    0|0
  • Kitap o...

Neyse...

Bunun bir sayısı olamaz... Kitabın içeriğine göre değişir...

0|0
    0|0
  • celik gunde 200 sayfa kitap okuyormus ve kendisi honki ponki diye bir sarki cikarmisti

1|0
    0|0
  • tum gununu ona ayirip o kitabi bitirmen lazim okuma hizina gore degisir

0|0
    0|0
  • Hiç sayfa okuyorum

0|0
    0|0
  • 30 sayfadan sorna canım sıkılıyo

0|0
    0|0
    • Bu eylem genelde hızlı okumayan insanlarda müşahede edilir. Bu yüzden Hızlı okuma yöntemlerini öğrenmenizi tavsiye ederim.

Erkekler Ne Diyor 9

• 250-500 sayfa pek uyumamda

0|0
    0|1
    • Bu yanlış bir davranıştır. Kitap okumak için uykumuzu aksatmamalıyız. düzenli uyku daha dirençli olmamızı, dirençli olmamız ise kitabı daha iyi anlamamızı sağlar. iyi günler

• Yazara, yazılana ve okuyana bağlı olarak değişir.

0|0
    0|0
  • herkes sokaklarda gülle oynayıp ip atlarken ben hergün kitap okurum okuyanları da tebrik ediyorum doğru yoldasınız. :)

0|0
    0|0
  • kitaba göre değişir o dostum 30 sayfadan sonra bu ne be deyip attıpğım da oldu 150 sayfadan fazla okuduğumda oldu

0|0
    0|0
    • Bu eylem genelde yavaş okuyan okuyucularda müşahede edilir. Bıkma eylemi kitaba da bağlıdır fakat bunda en fazla etkili olan yavaş okumadır

• Bir kaç "kitap" için 12 saat tuvalet hariç, başından kalkmadığımı biliyorum ve bitirmiş oldum bir günde onları da.

0|0
    0|0
  • Başladığım zaman en az 3/2 sini bitiriyorum.Özellikle gece yolculuklarında daha keyifli oluyor.Otobüsle yolculuk yapmayı seviyorum uzun yolculuklarda genellikle.Koltuğa oturduğum gibi kitabı açıyorum gideceğim yere vardığımda kitap bitmiş oluyo.

0|0
    0|0
  • 2 kitap bitirebilirim günde

0|0
    0|0
  • ben bitiriyorum

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir ben bir günde okurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...