Ankara'da hava durumu nasıl bugün ve yarın?

Arkadaşlar ben 3 saatlik mesafeli bir şehirden ankaraya gidiyorum bu gece 03.00'da 06.00-07.00 arasında ankaraya ulaşırım ve hava durumunu merak ediyorum perşembe gününün... çünkü ince giyinicem eğer hava soğuksa giyinmeyeyim.

Hava durumuna baktım birkaç siteye herbir site bişey diyor biri gündüz 26 derece biri 24 biri 22 diyor biri gökgürültülü yağmurlu diyor biri güneşli diyor... ankaralılar sanırım bir tahminde bulunabilir bugün hava nasıl, sizce yarın nasıl olacak bugünden yola çıkarak?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• çok iyi hava bugün ankarada

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yağmurlu gösteriye az sonra

0|0
    0|0
  • Her an Yagmur yagabilir bugun. Ama yarin guzel olacak.

0|0
    0|0
    • inşallah

• Insallah ama Ankara'nin havasina pek guven olmuyor. Sabah evden cikarken uzerime T-shirt giyiyorum. Aksam eve giderken magazaya girip yeni bir mont aliyorum :D

• her an yağmur yağabılır montunu kesın al sonra rezıl olursun ama tshırt falan gıy ıcıne ınce dedıklerı gıbı 26 dereceyıde görüyor yağmurda yağıyor akşamları ama soğuk oluyor

0|0
    0|0
  • Sabah 07:00'de sıcaklık 18 derece idi. Bir saat sonra 20 derecenin üzerine çıktı su an 25 derece üzeri olsa gerek.

0|0
    0|0
    • vay be :)

güneşlimi bulutlumu?

• Ama çok güzel bir şehirdir insanları gerçekten yardımseverdir izmir,antalya belki sıcaktır ama insanları soğuktur..

Neyse teşekkürler yardımın için :)

• Rica ederim

• Sağnak yağış ve dolu var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen yinede ne olur ne olmaz al bişeyler montunu falan havayada güvenilmez :D bende çankırıdayım çankırı ankaraya 1 buçuk saat yakın hemen hemen aynı hava durumları güneşli şimdi ama her an yagmr yagabilir

0|0
    0|0
    • anladım teşekkürler tedbirimi alırım :)

• Haa ankara sonuçta fazlada açık giyinme :D istanbul izmir gibi değil :D

• evet kışın gelmiştim bide donmuştum hani tatil olmuştu her yer aynı gün.. benim şansım işte :)

• İyi gibi ama belli olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...