Bu kürtçe şarkıyı bilen var mı?

sizofrenkarinca
Kürtçe diye belirtmemin sebebi herkes kürtçe şarkı dinlemiyor olabilir o yüzden..
Neyse sabah işyeri servisiyle gelirken Damla fm diye bir radyoda çalıyordu şarkı. İlk kez dinledim bir kadın söylüyordu. Kürtçe bilmediğim için sözlerini anlamadım ama aşağı yukarı aaaa nediçi nediçi nediçi gibi bişey söylüyordu. ya da en azından ben öyle anladım diyebilirim. Şarkı pek bir hoşuma gitti benim. Böyle bir şarkı duyan bilen gören eden var mı?
gizli biliyorsan sende gel cevapla.
Bu kürtçe şarkıyı bilen var mı?