Bruce Lee'nin oğlu Brandon Lee'yi tanıyanlar var mı acaba?

Hem Bruce Lee hemde oğlu Brandon Lee'ye büyük hayranlığım var. Babası Bruce Lee'yi tanımayan yoktur sanırım çünkü o efsane biri, peki oğlu Brandon Lee'yi tanıyanlar var mı acaba?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de Bruce Lee hayranlığım var. Bütün biyografilerini okudum, filmlerini izledim. Brandon Lee'yi de tanıyorum.. Film çekimi sırasında kazayla vurulmuş. 28 yaşında ölmüş.

0|2
    0|0
    • kazamı değilmi hala tartışılıyor..

• Gerçeği açıklayanlar var aslında fakat hep yabancı kaynaklar.. Türklerin çoğu gerçekten Bruce Lee sanıyor. burada da videonun sonunda Nokia için çekilmiş bir reklam filmi olduğunu görebilirsin:

http://www.youtube.com/watch?v=OqGQ72bre30

• hmm sağol bilmiyodum ya

Kızlar Ne Diyor 4

• Aaa o adam bruce lee'nin oğlu muymuş vaavv

0|1
    0|0
    • evet babası gibi talihsiz oğlu :(

• Demek bu da kasıtlı bir ölüm ohaa yaa :D babasını da oğlunu da çekememişler resmen

• aynen öyle tüm şüpheler o yönde zaten

• bir tek sen tanıyosun

0|0
    0|1
    • senin tanımama sebebin acaba araştırmaman olabilir mi?

• sen ne yiyerek bu hale geldin acaba

• kuru fasülye canım :D

• Sen mahmut tuncerin oğlu lo halay tunceri tanıyon mu? Tanımıyan yokda onu.

0|0
    1|2
  • Bılmıyordum. Sanırım babası gıbı değıl o.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• olmazmı hiç:D bizim çocukluğumuz odalarımıza onların posterlerini yapıştırıp dergilerini okumakla geçti:) rahmetlinin çok emeği var üzerimizde, onun sayesinde birbirimize az dalmadık:DD
    resimdeki de brandon lee. onu da film setinde vurdular:( babası kadar iyi olmasa da babasının yolunda gitmeye çalışmıştı:( bu adamların yeri asla doldurulamaz...

0|1
    0|0
    • Güzel yorumdu teşekkürler. Evet Brandon Lee babası kadar değildi ama öldüğünde de henüz 28 yaşındaydı o fırsatı bile bulamadan öldü. ne kadar doğru bilmiyorum ama babasının ölüm sebebini araştırdığını hatta sona doğru geldiğini ve bunun açığa çıkmasını istemeyenler tarafından öldürüldüğünü duydum. doğru olabilir çünkü milyonlarca hayranı ve seveni olan birinin gerçek ölüm sebebi ortaya çıktığında çok farklı şeyler olabilirdi.

• Tanınmaz mı :) The Crow baş yapıtının ana karakteri Eric Draven'i canlandıran olur kendisi :)
    Fakat şöyle bir saçmalık vardır ki bu baş yapıt ölümüne sebep olmuştur. Çekim silahlarından biri BAM ! diye patlayarak öldürmüştür güzelim adamceğizi.

0|1
    0|0
    • Haklısın biliyorum hatta ikisinin de hayatlarını tüm detaylarına kadar biliyorum iki muhteşem insan ve iki trajedik son...

• Ölümleri hala aydınlatılamadı, bence öldürülmüş olma ihtimalleri çok yüksek. Bruce Lee'nin otopsi raporunda bile '' ölüm sebebi bilinmiyor'' yazıyor...

• Bir çok içerik var ölümü hakkında :)

• Ben de biliyorum.

0|1
    0|0
  • Oglunu tanimiyorum bakmama sebep olacaksin birazdan. Bruce lee yi küçükken izlerdim abimle sonrası malum pata kute girerdik birbirimize :)

0|0
    0|0
    • Oğlunuda araştırmanı tavsiye ederim. Ne yazıkki başrolünü oynadığı The Crow filminin setinde boş olması gereken silahın dolu olması sebebiyle vurularak ölmüştür. Ölümü hala gizemini korumakt

• kormaktadır, öldüğünde henüz 28 yaşındaydı...

• ilk defa duydum valla

0|0
    0|0
  • tanımıyorum

0|0
    0|0
  • onlar mermi gecirmiyor

0|0
    0|0
  • duydum biliyorum ama sokakta görsem tanımam ki :D oda beni tanımaz sonuç böylede yaşıyoruz işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...