Arkadaşlar beynim durdu bir bakar mısınız? Rica etsem?

site/sayfa için isim arıyorum edebiyat, sanat ve türevi şeyler ile ilgili sayfa ama isim bunlarla alakalı olacak diye bir şey tabiki yok. Markalaştırılabilecek bir şey olmalı. Tek kelime olmasa da olur iki kelime de olabilir. şakalı komikli de olabilir

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

• edith piaf severim, fransızca da; kaldırım serçesi demek. bilemiyorum belki düşünebilirsin.

0|1
    0|0
    • 1 asırlık klasik müzik sanatçısının adınımı koyacak :))

• bunu koyacağım diye bir cümle kurmadım kelime ve anlamını sevdim, üstelik burada yazılan her kelimeyi zaten değerlendiyorum

• Senden ötürü... (sorancan deliyle deli olma ) sövme gidiyoz ARV..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• BenimSanatım

olabilir.

cut.

1|0
    0|0
    • ı ı olmadı bu hoşuma gitmedi ama teşekkür ediyorum.

• türkiyesanatodası. com / atıyorum TSO gibi kısaltmalar yapar semboller kullanırsın. sade, mantıklı, akılda kalıcı.

1|0
    0|0
    • bizimicinsanat. com

sanat için sanat gibi :P

• bilinmezlerin arasına bir bilinmez daha atalıyım diyorsunuz yani :) oldu o zaman yorum değerlendirilmeye alınmıştır bayım :)

• Teşekkür ediyorum o halde, umarım site açıldıktan sonrada amacına ulaşır kolay gelsin :)

• Mürekkep deposu

1|1
    0|0
  • ulama

1|0
    0|0
    • buna yorum dahi atamadım çok düşündürdü beni.

• sevındım :)

• teşekkürler o halde. :)

• sanatoryum :P

1|0
    0|0
  • butekaldim :) bence güzel

1|0
    0|0
  • Blog mu yoksa. com net tarzı mı edebicanavar :)

1|0
    0|0
    • aaa bak bunu tuttum çok güzel :) kalsın bak burada köşede, com net tarzı

• canım benim ya :) şaka takılıyorum zaten değerlendiyorum yazılanlar arasından seçiyor olacağım :))

• :) iyi peki madem

• edebiyat kıraathanesi var sultanahmet te kullanabilir misin bilmiyorum ama bence güzel isim.

1|0
    0|0
    • malesef sizin nickiniz kadar yaratıcı bir şey olsun istiyorum

• nickinic gibi güzel kalın.

• teşekkürler sen de öyle.

• KelebeklerdeOsurur. ibretlik

1|1
    0|0
  • Domain mi alacaksınız?

1|0
    0|0
    • evet kendim için değil aslında hediye diyelim :)

• heh anlamadım :D

• bilişimci bir bayan şoktayım :))

• Yukarı Bak die güzel bir animasyon var onu izle sende begenırsın oda begenır :)

1|0
    0|0
    • o kim anlamadım ama :(

• çok mu çok teşekkür ederim bayım ilginiz için :)

• Rica ederim, başarılar...

• Sanatizm.

1|0
    0|0
  • EDEBİ DEMHANE bence güzel:)

1|0
    0|0
  • Nikimi kullanabilirsin

1|0
    0|0
  • edebisanat. com
    sanatyasyon. com
    sanatsalboyut. com
    sanatveedebiyat. com
    ruhumunsanati. com
    ruhumdakisanat. com
    sanatimveruhum. com
    sanatveruh. com
    morsanat. com

başka gelmedi aklıma saat sabah 5 :)

0|0
    0|0
    • çok, çok teşekkür ediyorum. lakin morsanat haricinde ki klişe biraz gibi gibi :)))

• Evet. Bilişim sektöründeyim ben, yani işim bu domainler. Bir şeyler bulacağım sana :) beynim çalışmaya başladığında. Şuanda hiç yaratıcı değilim.

• aklına gelirse yazarsınız o halde :)

• Berceste ya da anektod olabilir mesela ya da kokulu silgi :)

0|0
    0|0
    • berceste diye feysbukta bir sayfa var diye biliyorum edebiyat sayfası benimki gerçi feysbuk sayfası olmayack ama yinede isim benzerliği olmasın değil mi? :) anektodu ve kokulu silgiyi çekiyorum burdan da :) teşekkürler

• Yazılımcıyım. Sitenin domain adresi SEO açısından önemli. Kendiniz mi kuracaksınız siteyi, başkasına da kurduracaksınız? Sadece yazı mı paylaşacaksınız sitede yoksa özel bir sistem mi düşünüyorsunuz?

0|0
    0|0
    • site kuruluşu ile alakalı hiç bir şey bana ait olamayacak bir arkadaşım ilgileniyor olacak daha iyi anladığı için :)

• Site kurulumu konusunda yardımcı olmak isterdim, ama sanırım siz işin teknik boyutu ile ilgili değilsiniz.

24 yaşındayım, 3 senedir bu web yazılım ile meşgulüm. Farklı türlerde siteler kurdukça, yönettikçe, takibini yaptıkça belli bir birikime sahip oldum. Hangi projenin başarılı olup, hangisinin başarısız olabileceği konusunda da az çok fikir sahibiyim, internet kitlesini ve sistemi iyi biliyorum. Çok sayıda başarısız proje gördüm, boşa giden para/zaman/emekle birlikte... SEO uzmanıyım. Bilmeyen/yeni başlayan birinin yapabileceği çok fazla yanlış var. İşi yapacak olan arkadaşa güveniyorsanız, kendisi bu konuda iyi biriyse sizleri doğru yönlendirir umarım. Gerekirse de ben buradayım. Başarılar dilerim şimdiden...

• çok teşekkür ediyorum öncelikle evet teknik anlamda benim eksiğim çok olduğu için işi iyi bilen bir arkadaş ya da hoca diyelim yardım alıyorum. tekrar sağolun iyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Beynimdeki Ben :) İki anlamıyla da...

1|0
    0|0
    • canım , canım bunuda aldım değerlendirmeye teşekkürler :)

• hayal bilgisi

1|0
    0|0
  • Okuryazar olabilir. Ayrıca rica etsem sayfanızı kurduktan sonra linkinizi atabilir misiniz? Bu tip şeylerr ilgi duyan birisiyim :)

0|0
    0|0
    • tamam o halde sayfa kurulduktan sonra eğer ki bir aksilik olmazsa burada paylaşırım linkini davet ederim sizi. ilginiz için ve yorum için teşekkürler :)

• Teşekkürler ve rica ederim :)

Yükleniyor...