Fatma Girik mi? Türkan Şoray mı?

Hem oyunculuk olarak hem güzellik olarak sizce hangisi daha başarılı? Ve en sevdiğiniz filmleri?

• Tabi ki Türkan Şoray
    A seç
  • Tabi ki Fatma Girik
    B seç
  • Oyuncu değilim ama ben daha güzelim ( bayanlar size özel :) )
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
108

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Fatma girik bana daha ağır biri gibi geliyor türkan şoraya ben ısınamadım. fatma girik dedim o yüzden.

0|0
    0|0
    • Cevabınız İçin teşekkürler.

• fatma girik hem güzellik hemde oyunculukta bin basar. yılanların öcü ezo gelin boş beşik acı kambur izleyin

• Turkan soray

0|0
    0|0
  • Turkan soray:)

0|0
    0|0
  • sultan gibisi yok

0|0
    0|0
  • Turkan soray

0|0
    0|0
  • turkan soray

0|0
    0|0
  • Tabi ki Türkan Şoray

0|0
    0|0
  • Türkan Şoray sevecenliğiyle ayrı bi' tatlı:)

0|0
    0|0
  • Türkan şorayı hic begenmem kadının gözleri dikkat cekici bir tek hic biri seceneği yok mu yahu :) Gülşen bubıkoglunu tek gecerım yok öyle guzellık :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Fatma Girik'i daha sevmişimdir, Söz Fato'da programında bağırıp adam dövmesinden değil de, onu daha bir "halktan" görmüşümdür nedense. Fatma Girik'in sulu gözlü melodram filmi sayısı daha az, gözler de daha güzel

0|0
    0|0
  • valla Fatma gırıgın toprak ana fılmı aklımda kalmış dehşet oynuyor cok duygulanmıştım turkan soray da rolden role gırıyor kadın cok başarılı yerı gelmıs yonetmenlık yapmış cok zor koşullarda calısmıs cabalamıs turk sınemasının hülya kocyıgıt turkan soray Fatma gırık dev ısımlerı hangısı güzel dersen turkan sorayın genclıgı daha bı cekıcı

0|0
    0|0
    • Evet güzel filmdi.

• fatma girik yeşilçamın en iyi drama kadın oyuncusu seçilmiştir. yüzyılş içinde

• fatma girik yılanların öcü filminde türkan şoray oynayabilir mi... asla oynayamaz.

• Kate Upton :)

0|0
    0|0
  • türkan şoray gibisi gelmez bir daha.

0|0
    0|0
  • Filiz Akın

..

0|0
    0|0
  • Tartışmasız Türkan Şoray.

0|0
    0|0
  • Türkan Şoray.

0|0
    0|0
  • İkisinide sevmem ama Türkan Şoray daha iyi gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...