Sadisticum filmini izlediniz mi?

Sadisticum filmini izlediniz mi? +21 yaş sınırı var gerçekten o kadar da korkunç mudur ?

Güncellemeler:
peki ya bunu ? link

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• imdb puan bile vermemiş yorumcular hiç beğenmemişler sadece asmış kesmiş filmi bitirmişler filmde vahşetten başka hiçbirşey yok diyorlar. anladığım kadarıyla korku değil gerilim filmi. ama psikolojik gerilim film yani o vahşet sahneleri falan insanın psikolojisini alt üst edebilir ki çoğu kişi bunu izlerken kusabilir. izlemedim ama çok inceledim izlemeye yeltendim ama sonra vazgeçtim midesi sağlam olan izlesin ben birkaç bölüm yüzüstü baktım sadece...ama kesinlikle filmin sonunda insanı derinden etkileyen ve haline şükrettiren bi durum söz konusu

0|0
    0|0
    • evet resmen işkence filmiymiş

• izlersen eğer mutlaka bana da haber et lütfen izledikten sonra :))

Erkekler Ne Diyor 9

• korkarsın kuzum:D

0|0
    0|0
  • link versene bulamadım ben

0|0
    0|0
  • :) güzel filmmiş

link

0|0
    0|0
    • işkence filmiymiş

• aksiyon sevmem korkuya devam :) bu linkte burda dursun izliycem sonuna kadar karanlıkta :D

• cannibal holacaust u izle o zaman:) ben korkmam öyle de bunlar ilgi çekici cannibal 67 ülkede yasaklı. canlı canlı bir kadını kazığa geçiriyorlar.

• dur hemen izleyim nette varsa

0|0
    0|0
  • adamın ağzını diğerinin kıçına dikiyolarmış falan...

0|0
    0|0
  • sinemalar.com a göre çok kötü bir filmmiş bu durumda yüzde 90 izlemeye değmez

0|0
    0|0
  • ne kadar korkunç olabilir ki izlemedim.

0|0
    0|0
  • iso hunt sitesinden torrentini indirebilirsiniz ;)

0|0
    0|0
  • it isnt worth watching.very very bad movie

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• izlemedim bana hic bi korku filmi korkunc gelmiyo ya bole coook korkacagim bi film istiyorum :(

1|0
    0|0
  • son verdıgın lınktekı fılmı ızledım ama sacma geldı ne blym gercek mı degıl mı nerden bılebılırz ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...