Kimler fotoğraf ve fotoğrafçılığa ilgili?

Kimler fotoğraf ve fotoğrafçılığa ilgili? çekiyor musunuz?. çekiliyor musunuz? yoksa bakıp beğenerek mi ilginizi gösteriyorsunuz?

0|0
15|22

En İyi Kız Görüşü

• Fotoğrafcılık kursunada gittim hem çekiyorum hemde çekiliyorum (:

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Fotoğraf çekmek güzeldir, tabii yanında photoshop bilgisi var ise kullanılabilir, güzel fotoğraflar çıkabilir, her fotoğraf amatördür, para kazanıyor iseniz artık profesyonel olmuşsunuzdur.. Size amatörlükten profesyonelliğe yönlendiren bir site söyleyebilirim.google da scx .hu olarak arattığınızda ilk site içinde kaliteli amatör fotoğraflar var...

0|0
    0|0
  • Bu bölümü okudum :)

Çekildiğim az, çektiğim oldukça fazla :)

Herkese şiddetle tavsiye ederim, bir süre sonra mükemmel fotoğraflar çıkıyor ortaya :)

1|0
    0|0
  • fotoğraftan nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Çekmekten çok düzenlemek ve üstünde oynamalar yapmaktan hoşlanıyorum. Çekmek zor iş, yok ışık yok o anı yakalamak...

0|0
    0|0
    • aaa o kadar çok sevyorsan benim ham fotoğrafları gönderim sana bi zahmet düzenle ya :D

• paylaşırmısın

• Yaptım demedim ki. Öyle şeyler yapabilirim ama. Facebook'ta sıkıldıkça arkadaşların fotoğraflarıyla oynayıp koyuyorum daha çok. :D

• yarı pro makinayla bazı yerlere gidince 2-3 tane çekiyorum seneye fotoğrafçılık bölümüne gidersem pro alıp ders yapıcam iste:D

0|0
    0|0
  • foto çekinirim de çekerim de

sony dsc-w610 kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • ben ilgiliyi hatta deviantart ve fotokritik sitelerine de üyeyim

0|0
    0|0
  • ozellıkle makro foto cekmekten cok hoslanırım

0|0
    0|0
  • çekmeyi seviyordum digital makinem çalınana kadar

0|0
    0|0
    • bırakmamalısın. Yaşlandığında arkana baktığında anılarını meydana çıkaran dost olacak :)

• ben internete de atıyorum bilgisayarımda ve harici disklerde gelecek için saklandı. Geçmişte ki fotoğraflara bakmakda haz veriyor. Ama aynı zamanda basıyorumda. Genelde ne zaman fotoğraf çekimine çıksak makınayı elimden çalıp zorla beni model yptıklarından kendi çekimlerim çok olamadı ama :D

• :))) eski resimleri görünce duygulanıyorum hüzünlenmek iyi gelmio bana :)

• herkes fotografci oldugu gunden beri, sadece telefonla sacma halleri cekiyorum o kadar.

0|1
    0|0
    • :) başkaları da heves edindi ve ilgi gösterdi diye, insanın kendi hevesinden ve ilgisinden vazgeçmesi ne tuhaf...

• ahah yok zaten ilgi alanim degildi :D

• Fotoğraf çekmeeye hastayım diyebilirim.. Bir gün 5 000 tane çektgimi biliyorum

0|0
    0|0
  • çekmeye yeni başladım.. portre çekimi için model arıyorum (ankara ve çevresi)

0|0
    0|0
  • Evet ben ilgi duyoyorum.Yaklaşık 7 aydır da çekiyorum.

0|0
    0|0
  • son 1 senedir çok merak saldım fotoğrafçılığa 15 mp foto makinesi aldım 3000 resim çektim 1 ayda :)

0|0
    0|0
  • çok fazla değil arada bir ilgi duyarım :)

0|0
    0|0
  • Hobi olarak yapmak isterim..Ama meslek olarak değil

0|0
    0|0
  • sanat için resim çektirmek istiyorumm hehehe

0|0
    0|0
  • ben çekmeyi çok seviyorum çok özenirim çekerken. manzara resimleri özellikle :)

0|0
    0|0
  • çekinmeyi sevmem ama foto çekmeyi severim d90 makinam var

0|0
    0|0
  • iyi fotoğraf çekmişliğim vardır

0|0
    0|0
    • paylaşsana :)

• Bunlar sadece deneme ise asılları insan merak eder. Üzerine düşmelisin başarılı bir gözün ve hayal gücün var.

• teşekürederim

dediğin gibi potansiyel var galiba ama işte hayat koşturmacasından pek fırsat kalmıyor.

• bir ara meraklanmıştım ama yeteneğim yok

0|0
    0|0
  • Çekilmiyorum, çekiyorum. Dijital sevmiyorum ama zamana ayak uydurmak için mecburen makinam dijital.

Onun haricinde analog seviyorum, özelikle banyosunu falan kendim yapacaksam daha da bi' seviyorum =)

0|0
    0|0
    • aa banyo yaptırmayı biliomusun

• Kuru kuru manzara çekmek istemiyorum. Fotoğrafa bakınca seninle konuşması lazım. Ne diyor yani. Bi' olay, bi' aksiyon gerek. Yoksa düz manzara, börtü böcek çekmek bana göre değil.

Şunun gibi... link

• aaa bu çok güzel :D

Kızlar Ne Diyor 14

• fotoğrafa karşı çekmeye de merakım var çekilmiş fotoğrafları incelemeye de ama geçen gün yaşadığım deneyimden sonra karar verdim 3-5 yıl sonra moda çekimi işine girmeyi düşünüyorum çok zevkli bir çekim süreci olabiliyormuş.

0|0
    0|0
  • Fotoğraf çekmeye aşırı meraklıyım. Seviyorum da, telefon kameralarıyla bile hoş şeyler çıkartabiliyorum. malesef fotoğraf makinem yok almayı düşünüyorum bu yaz . Aslında üniversitede böyle bi bölüm okumayı düşünüyorum fakat şimdi eline fotoğraf makinesini alan fotoğrafçı gibi geziyo ortalıkta beni cok rahatsız ediyor.

0|0
    0|0
  • Çok severim çekmeyi... Ah ama makinem yok... Ki bir kaç kural filan da bilirim fena sayılmam... Avatarımdaki fotoğrafı ben çektim mesela...

0|0
    0|0
    • çok güzel çekmişsin :)

• Teşekkür ederim... Elimde atıyorum DSLR Canon EOS 550D olsa bir tripot iyi bir lens biraz teknik bilgi vs. çok daha iyisini yaparım... Biraz Adobe Lightroom biliyorum azıcık GIMP ama Photoshop bilmek lazım... Ha bilmesem de ve efekt uygulamasam da fena şeyler çıkarmazdım... Babamdan çok şey öğrendim bu konuda...

• Cektirmeyi seviyoruuumm hattaa bakılıoorrrrrmmmm :) link

0|0
    0|0
  • Burada gerçekten çok başarılı fotoğrafçılarda var. Bkz: Coşkun Turgut. Gerçekten fazlasıyla başarılı ve kaliteli. Ama bir de eline canon alınca fotoğrafçıyım diye gezen ergenlerde var :S o yüzden fazla ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • 2 piksel kamerayla harşkalar yaratmamla tanınırım foto ... derler bana :) ama hiç bir zaman o luks kameraları alıp kendımı cekmek için kullanan ergenlerden olmadım insanların dogal hallerini resim cekmeyi severim :) ama çok fazla caylagım hatta caylak bile eğilim

0|0
    0|0
  • nikonum var izmirde bi sahil kasabasında yaşadığım için denizi ormanı dağları çekiyorum satıp para kazanıyorum

0|0
    0|0
  • Kişisel Çekimler yapıyorum. Makro çekimlere de ilgim var.

0|0
    0|0
  • Yakın arkadaslarım var bu işle ilgili onlara modellik yaptıgım oluyor dönem dönem

0|0
    0|0
  • ben beceriksizim bu konuda ama acayip güzel fotoğraflara aşığım.. bakıyorum güzelse kim çekmişse ona defalarca teşekkür ediyorum içimden :)

0|0
    0|0
    • fotoğrafta beceriksizlik olmaz, her an bir sahnedir, senin sahneye nereden baktığın önemli

• o tür şeyler tesadüftür ama profesyonel değilim.

Tabiiki foto çekebilirim ama bu benim işim değil beceriklilerin ve profesyonellerin işi

• çekerim , çekilirim severim fotografçılığıı ama artık eline makina alan kendini fotografçı sanıyor bu yüzden soğudum

0|0
    0|0
    • Öyle ama herkes kendi çapında eğleniyor. Sırf onlar eğlenyor dye sen neden keyfinden geri kalıyorsun ki :)

• Fotograf makinesi olan kendini fotografci sanar oldu yaw..seviyorum oylesine amator

0|0
    0|0
  • Zevkli bir hobi olduğunu düşünüyorum ilgi gösteriyorum ama faaliyet yok. :)

0|0
    0|0
  • her 3 kişiden 2si fotoğrafçı olunca bize anca model olmak düşüyo :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...