Ucunda dünya barışı olsa bir diktatörle yatar mıydınız?

soru başlığındaki soru hemcinslerimeydi dünya barışı sağlanacak eğer yatarsanız.. avaş kalmıcak gözyaşı kalmıcak artık hiç savaş olmayacak.. erkekler de mesela dünya barışı için buna rıza gösterirler miydi? mantığı sorgulamayın sadece böyle bir şey farz edin bu fedakarlığı yapar mıydınız?

• Bu fedakarlığa değer
    60% (12)33% (6)47% (18)Oy Ver
  • Yapmam böyle birşeyi
    40% (8)67% (12)53% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ille muhalefetlik edeceksiniz ha ne kadar fedakar olabiliriz konu bu yoksa ben de biliyorum mantıklı olmadığını lütfen ama:)

0|0
11|24

En İyi Erkek Görüşü

• p*rno yıldızı/milletvekili Cicciolina, 90'ların başında tam da böyle bir "fedakarlığı" dillendirmişti. İtalya'dan. Tabii söylemden öteye geçmemişti. Geçse idi, kurbanımızı sunakta Saddam Hüseyin bekliyor olacaktı.

Allah senin canını almasın kız, bu ne biçim soru! Savaşları erkek milleti çıkartsın; ceremesini kadınlar çeksin. Hem de ipi kuşağında gezen bir diktatöre, kasaba. Yok ya! Kinaye filan yapmıyorum, bir parça kızdım şu an.

İlk Girit medeniyetinde tanrılar hep kadındı. Anaerkil ve ilkel-komünal toplumda savaş yoktu. Ne zaman ki Cilalı Taş baltacıları doğayı tahrip edip sınıflı toplumun canavar düdüğünü çaldı; totem, yerini tabuya devretti; sömürüyle ve "üretilmiş kaygılarla" ters orantılı, kadının da tahtı sallanmaya başlandı. İşte o gündür bu gündür pek çok pisliğin sebebi erkek milleti ve "ataerkil" sömürü düzeni olmuştur.

O yüzden fedakarlığı da mümkünse bir erkek yapsın, kadın değil.

Olmamış bu soru can kız, kusura bakma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bir diktatörün o bölgesinde kalıyorsa dünya barışı bıçağı sokar öldürürüm onu.

Bu kadar basit :) Gelmezse gelmesin gerekirse.

cut.

0|0
    1|0
  • Diktatör olsam barış için bir kızla yatmazdım. d. d Mantık çerçevesinde değerlendirmek lazım. d

Diktatör adam , yani adam diktatör :D adı , anlamı üstünde Diktatör lan..

2|0
    0|0
  • Birlikte olmam, ama canımı veririm.
    Fedakarlık cinsellikle ölçülemez.
    Can vermek daha fedakarca bir davranış olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Ben yaparım gençler diktatör hatun becermek ehe =_=

0|0
    0|0
  • Bunu düşünmene sebep olan ne?

0|1
    0|0
  • Evet dünya barisi için si.. m fedaa olsun ;-D

0|0
    0|0
  • Diktatör KS ' da sümüklü arıyormuş yatmak için:)))

0|0
    0|0
  • Deger acik net!

0|0
    0|0
  • sevgilim olsaydı tabikide hayır ama tanımadıgım bir kız olursa gitsin yatsın banane :D D

0|0
    0|0
  • dünya barısı olmasa bıle vermeyen kalmadı. ne farkeder dıktator olsun olmasın. gecın bu ıslerı kızlar :)

0|0
    0|0
  • hahahahahaha hiçbir erkek kabul etmemiş :D

0|0
    0|0
  • beni becerebilir dikdatör eğer dünya barışı sağlancaksa

0|0
    0|0
  • bizim kızlarda resmen yatmak için adam arıyorlarmış hale bak neredeyse hepsi yatarım demiş

0|0
    0|0
  • Savaşlar bizim kızlar için çıkmıyorki niye bizimkiler yatıyor :-D

0|0
    0|0
  • erkek olarak bir ömür boyu seksten bile vazgeçerim.

0|0
    0|0
  • Hayal gücünün alnından öptüm

0|0
    0|0
  • Baslarim barisina benim kicimami kaldi baris soruya bak ya :D

0|0
    0|0
  • Diktatör erkek değilse olabilir, ama erkekse gerek duymuyorum :D Everything for world peace!

0|0
    0|0
  • Gidip Şimdi Obamaya ya da Erdoğana Falan bir Düşünsene.

Töbe Töbe..

B B B B B B B B B B

0|0
    0|1
  • ulan ucunda dunya barısı olsa ben bıle sıkardım dıslerı bı gecelıgıne

0|0
    0|0
  • vay be nasıl bir düşünce tarzı la bu...

0|0
    0|0
  • yine savaş çıkacagı için deymez yazık kukuya

0|0
    0|0
  • Diktatör. Hatuna Felaket çakarım ben kankaa...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yemişim dünyayı banane birbirine giriyosa girsn namusumla ölmeyi tercih ederim zaten birgn kıyamet kopcak ne ugraşıcam

0|3
    0|0
    • aynen öyle kendi ahiretini düşünmeyipte dünyanı kurtarmaya kalksak o dünya yine birbirini yer ertesi gün özetle değmez

• Aynen öyle . . İnsanoglu çiğ süt emmiş onlarla baş edilmez müslümn ülkeler kırılan müslüman ülkeyi tutmazken dünyayı kurtarmak banamı kalmş allah öbür dünyada yardmcmız olsn

• +1 yorum kisaymis

• :D tövbe est..

2|1
    0|0
  • Yaparim

1|1
    2|1
  • Yapardim eger sucsus insanlar olmicekse

0|1
    0|1
  • hayır

0|0
    0|1
  • Dünya barışının yataktan geçmesi ne büyük ironi ama.

0|0
    0|2
  • Yaparım.

0|0
    2|1
  • Dünya barışı için yaparım.

0|0
    0|1
  • Bir tek hayat, tüm hayatlar demektir. Tek bir insan kendini feda ettiğinde, tüm hayatlar gitmiş gibi olur. Bu ister ölüm olsun ister bahsettiğin şey olsun. Kimse başkaları için kendini feda etmeden kurtuluş olmalı olacak ise.

1|0
    0|0
  • Evlenirim yatarım boşanırım

0|1
    0|1
  • savaşmayın sevişin ha :D güzel mesaj :)

1|1
    0|1
Yükleniyor...