Beyler bu hayatta ki en büyük amacınız nedir? herkes yorum yapsın?

bu dünyada varoluş sebebinizin farkında msınz? bu gibi sorunları temellendiren var mı? ya da bu uğurda çaba harcıyan?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• kendini her gün daha fazla keşfetmek ve tamamlamak. 25 yaşına kadar yarılamayı ümit ediyorum.

varoluş sebebimiz kendimizi deneyimlemektir bence. hayatta en çok da ergenlerden nefret ederim

0|0
    0|0
  • okulu basariyla bitirmek sonrasi gelir diye dusunuyorum.. Ama hayatin anlamini soruyorsan cevabim yok..

0|0
    0|0
  • dunyadakı varolus sebebımız ıyı bırer kul olmak. bunu ne kadar yapabılıyoruz orası tartısılır.

0|0
    0|0
    • kanka doğru diyosun. ben de senin gibi düşünüyorum. bunu sorsak çoğunluk bu cevabı verir ama bir söz var ya inandığı gibi yaşamyan insan yaşadığı gibi inanmaya başlar

• aynen oylee

• İnsanlara faydalı olmak. Okumak

0|0
    0|0
  • okuyup vatana ve millete hayırlı insan olmak.

0|0
    0|0
  • Mutlu olmak :)

0|0
    0|0
    • mutlu olma hastalığı modern insanın sonunu getircek. bilinçsiz şuursuz olmak mutlu olmak demektir. insan ne kadar şuurlu insan olursa o derece dertli olur demiş iranlı şair. ve hadi diyelim mutlu olmak istiyosun bunun yoluda mutlu olma sevdasından vazgeçmektir kanka

• Tamam istemiyorum mutlu olmak falan :)

• asdasdsafsf

• Newyorkta yaşamak varoluş sebebim :Dd ve evet çaba gösteriyorum okul bitsin tamamdır

0|0
    0|0
    • new yorkta yaşamak amaç değil araç olmalı kanka :)) dikkat

• Vatana hayırlı birey olmak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• amaç yok günümün bitmesini beklıyorum kanks

0|0
    0|0
  • şu andan itibaren itraili yok etmek www.haberler.com/.../

1|0
    0|0
  • Amacımız mı varmış? Enteresan. Hayatta kalmaktan sonrakileri biz yarattık diye biliyorduk halbuki.

0|0
    0|0
  • anı yaşamak:)))

0|0
    0|0
    • carpe diem mi? bu batıda hastalık olarak nitelendirilmeye başlandı? anın değerini bilmek anlamında söylüyosan farklı kanka

• ikiside dostum varoluş sebebim yokkk.. uğrunda çaba harcadığım şeyler işimi yapma karnımı doyurma ve hayatı akışına bırakma bu kadar:)))

• şerefli bir hayat geçirip topluma faydalı birey olabilmek

0|0
    0|0
  • insan olmak

0|0
    0|0
  • ATALARIMIZIN izinden gitmek

0|0
    0|0
    • ataların ideal olan mı kanka? onların iyi taraflarını almak mantıklıda tamamen böyle bir amaç yanlış be? ne diyosun yanlış mıyım?

• anladım da kanka yaşama amacı olacak kadar önemli bir niteliği var mı?

• Var 😃😃😂

• Imanli bir sekilde ölmek !!

0|0
    0|0
  • Birader sen gitcem diyordun hayirdir

0|0
    0|0
  • İyi bir kul,
    İyi bir insan,
    İyi bir vatandaş,
    İyi bir evlat,
    İyi bir eş,