Müslüm gürses hakkında?

arkadaş çevremde kimse müslüm gürsesi sevmiyor. dinleyenleri de ezmeye çalışıyorlar özenti diye düşünüyorum. fakat bu önemli şarkıcıya değer vermemeleri de garip geliyor sen git miley cyrus u dinle laf söyletme müslüm gürsese laf söyle aslında türkiyede anlamlı şarkı sözü yazan ender kişilerdendi. bari güzel bir şarkı sözüyle bitireyim.
güzelmiş çirkinmiş ne fark eder deli gibi sevmek ruhumuzda
var.
szin de düşüncelerinizi merak ediyorum

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir döneme damgasını vurmuş sanatçılarımızdandır. Günümüzde pek dinlenmiyor olabilir ama saygısızlık etmemek lazım. Siz başkalarının ne dediğini önemsemeyin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• soyadaşız kendisiyle akrabalığımız da olabilir belki emin değilim ama severdim müslüm babayı ya bir tarzı vardı kendince.

0|1
    0|0
  • müslüm gürses de dahil damar şarkıcıları dinlediğim an herkesten 'kro' damgası yiyorum, kızlar damar dinlemez ay çok itici diyenler oluyo, umrum dışı gitsinler elin gavur şarkılarında dans etsinler zevkler tartışılmaz.

0|2
    0|0
  • Gayet iyidir Müslüm baba severim.

0|1
    0|0
    • hemen damar derler zaten bir sözlerdeki inceliği keşfedemediler keşfedimeyecekler de

• Ölmüş adamın arkasından konusmayin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Türkiye'de Müslüm Gürses parmak ile gösterilecek sanatçılardan birtanesidir. Ölmüş adamın arkasından söz etmek hiç kimseye düşmez ve büyük bir saygısızlıktır. Onun eserlerini kimse dinlemek zorunda değil, dinlemeyen dinlemesin onu milyonlar seviyor milyonlar :)

http://www.youtube.com/watch?v=TQE7RlsfduY

0|1
    0|0
  • Bence çoğu sanatçının eline su dökemeyeceği efsane sanatçıdır. Allah rahmet eylesin.

0|2
    0|0
  • ben dinlemiyorum ama müslüm gürses olarak değil tür olarak dinleyenede bişey demem onun zevki sonuçta

0|0
    0|1
  • Dinle kardesim dinle begenmeyenin mk diceksin okadar basit

0|1
    0|0
Yükleniyor...