Neden ben herşeye inanıyorum 🙀 ?

Herşeye inanıyorum 😶 birisi dese dinazorlar hayla yaşıyor inanırım , veya beyin gücüyle ışınlanabilirsin :) herhangibi bir şey herşeye inanıyorum :D
Ama bunun avantajlarıda var astral seyahat , veha biyokinezi gibi şeyleri daha kolayca yapabiliyorum bunları yapmamı engelleyen tek şey korkum

Artık korkmak istemiyorum lütfen yardmcı olun?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• isteyerek inanıyorsun bu kanmak değil bir seçim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Herşeye inanmak saf ve temiz olduğunu gösterir, bunun yanında şüpheli gördüklerini de araştırırsan bu temizliğini kirletmek isteyenlerin oyununa gelmemiş olursun:D
    Saf ve temiz olmanın yanına uyanıklığıda eklemek seni güçlü insan yapar:D

0|0
    0|0
  • kendine inaniyormusun :)

0|0
    0|0
  • sağlam birinden destek almalısın. yani bir ayağını sağlam bir yere bağlayıp profesyonel birinden telkin, bilgi , etki almalısın ki buradan alacağın geçici bilgilerden ziyade devamlı ve kalıcı fayda senin üzerinde oluşabilsin. ayyhh uzun cümleydi bee :))

0|0
    0|0
  • Safsın da ondan böyle olmaya devam edersen kullanırlar seni bir an önce toparlan bende böyleydim ama artık işler değişti

0|0
    0|0
    • Nasıl toparlanıcam :(

• Bana katıl korkma snn yaşadıklarını bende yaşadım. İlk işin kimseye güvenmiceksin önemli bir lafta vardır babana bile güvenme

• salaklıkla alakalı olabilir zaten bunun izleri anlatımında da var biraz

0|0
    0|0
  • Hayla değil hâlâ. Buna da inan

0|0
    0|0
  • gazoz ikram ediyim otur soluklan sen :)

0|1
    0|0
    • Yok sağol niyetliyim :)

• iftardan sonra veriyim gazoz lobisi bunlar gazozu kotuluyorlar :) guldun bir arti vereydin :)

• kardiş inancı yüksek birisisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Muhtemelen ergenliğin zirvesini yaşıyorsun. Takma bir kaç sene sonra geçer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...