Kıyametin ortaya çıkan alametlerinin farkında mısınız?

Savaşlar , yüksek binalar , açlık , azıtan topluluklar , eşcinsellerin çoğalması giib gibi binlerce şey. Tabiki de ALLAH bilir ne zaman kopacağını kıyametin. Siz de kıyametin yaklaştığını düşünüyor muusnuz?

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Peygamber Efendimize sormuslar iki parmagini aralayip bu kadar süre kaldi demis. hala o süreyi devam ediyor iste..

Ancak ahir zaman alemetleri ortaya cikti.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Daha mehdi çıkacak deccal inecek hz. isa inecek diyolar daha türk islam birliği kurulacak
    bir sürü olay var kıyamette yakın zamandayız ama bu tarz durumlar daha gerçekleşmedi ve mesela
    türk islam birliği kurulduktan 80 yıl sonra yıkılacak diyolar.

1|0
    0|0
  • Küçük kıyamet Alametleri neredeyse hepsi gerçekleşti?
    Sırada büyük alametler var ve onlarında çıkma vaktine yakın olduğu araştırılırsa anlaşılabilir.

0|0
    0|0
  • Yeni nesilleri unutmuşsun

1|0
    0|0
  • bencede kıyamet alametleri bir bir gerçekleşyr bunlardan biride yahudilerin iyice azıtması olacaktı ve o da oluyr herşeyin hayrlısı öteki ebedi dünyaya gidicez sonuçta

0|0
    0|0
  • Alamet olmasını beklemene gerek yok güzelim, GEÇEN SANANİYE ZATEN YAKLAŞIYORUZ.
    Zamanı durdurup bugünde yaklaşmayalım diyemiycemize göre her gün her saat her saniye zaten adım adım yaklaşıyoruz. Cümbür cemaat gidicez :)
    Bence boşver kafana takma böyle şeyleri hayatınızı yaşayın bidaha ele geçmez...
    Tabii reenkarnasyona inanalar ayrınlar bir arkadaşa bakmaya gelmişler :))

0|0
    0|0
  • kıyamet alametleri başlamasından 70-80 sene süre içince kopacağını söylüyo alimler. bununda bir açıklaması vardı unuttum tam aklımda degil. hadislerde geçiyodu açıklamışlardı. alamet olarak güneşin batıdan doğmasını düşünürsek olursak o kıyamet bize denk gelmez gibi geliyo tabi Allah bilir.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • sadaka insan ömrünü uzatır dünyanın sadakası da Kur-an 'ı Kerim dir. kıyamet vakti doldu geçiyor yani dünyanın ömrü uzuyor yani o okundukça kıyamet kopmaz merak etme

1|0
    0|0
  • tabikide savaşlar müslümanların zulüm görmesii binaların yükselmesi fala filan yni kıyamet yaklaşıyor belki bu cuma belki hafataya cuma bilemzsn oyüzden her an allah korkusuyla yaşamak lazım

1|0
    0|0
  • Zatten dünya pekde güzel bir yer değil sevmedim ben

0|0
    0|0
  • gayet farkındayız kaçış yok ne yapalım en sonunda batacak bu gemi

0|0
    0|0
  • hayır düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • hayır düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Nerdeyse bütün alametler ortaya çıktı ya

0|0
    0|0
  • Ohoo kiyamet süreci coktan başladi

0|0
    0|0
  • Biz görmeyiz gibime geliyor kıyameti.

0|0
    0|0
  • Allah bilir.
    Her geçen gün daha da kötüye gıdıyor ama

0|0
    0|0
  • ben bir an önce kopsun diyorum, yeter masumların acı çektiği

0|0
    0|0
  • Ewet her gecen gun biraz daha yaklaşıyoruz

0|0
    0|0
  • daha 3. dünya savaşı olmadı. olmadan kopmayacak. en az bir 50 yıl vardır ama Allah bilir tabiki de

0|0
    0|0
  • Ahir zamandayiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kuaförde yapılan saçlar birer deve hörgücünü andırmıyor mu?
    Demek ki Allah elçisi doğru söylemiş. Söylediklerinin hepsi şimdi tek tek meydana çıkıyor.
    Körpe kızların ve de kadınların yarı çıplak gezmeleri şehvetleri kamçılamıyor mu? Masum kimseleri fuhşa teşvik etmiyor mu?

buda var, ve doğru.

1|1
    0|0
  • offfffff israil filistini her bombaladığında ayyyy kıyamet mi kopuyo diyosunuz 10 gün sonra unutuyosunuz... insanın kıyameti kendi ölümüdür o da her an burnunun dibinde. ne yaoacaksın dünyanın sonunun ne zaman geleceğini

1|0
    1|0
  • Farkındayım yaklaşıyor

0|0
    0|0
  • olsada kopsak diye cevap veren varmıdır diye bakmaya geldim yokmuşş ohhh

0|0
    1|0
  • evet ınanmak ıstemıyo ınsan ama bu gerçek yaklasıyo.

0|0
    0|0
  • Her toplu ölüm haberi duydugumda sona biraz daha yaklaştıgımızı düşünüyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...