En son okuduğunuz kitap ya da dergi nedir?

En son okuduğunuz kitabın adı ve konusu nedir arkadaşlar? Bakalım ne kadar okur yazarsınız?
Son zamanlarda aşırı derecede sıkılmaya başladım. Farklı konular içeren kitaplar arıyorum. Bakalım sizlerde değişik birşeyler var mı?
Dergi olarak magazin içerikli dergiler tercihim değil

• Kitap mı? Oda ne?
    5% (1)20% (4)12% (5)Oy Ver
  • Okurum
    95% (19)80% (16)88% (35)Oy Ver
  • Okumam
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kişisel gelişim kitapları tavsiye edecek olanlar etmesinler saçma geliyor bana

0|0
29|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• Kahraman Tazeoğlu "bukre"
    Kışın sarıyo ya kitap yazın okuyamıyorum sıkılıyorum.

canan tan'ın kitabıda yarım kaldı :(

0|1
    0|0
    • Yaz, kış demeden okuyorum. Kitap canavarıyım. Kitaplığıma sığmıyor koltuk ve baza altlarına koyuyorum artık.
      Bukre araştıracağım teşekkürler

• arsene lupin... tekrardan tekrardan candır can :D

0|1
    0|0
    • Fazla egoist ve bencil bir adam o yüzden gördüm ama almadım kitaplarını. Varsa yoksa kadınlar be kardeşim :D

• ben kız halimle adamın erkekliğini kıskandım senin bir erkek olarak kıskanmandan daha doğal ne var :D

o değil de dürüst dürüst kıskandım demen de hoş oldu, aman adama bak hıh diye bok atan yapamayanlardan değilsin, pek güzel pek güzel :D

• :)))) Dünyada tek olduğunu düşünenler ancak bencilce bunu yaparlar. Hiç kimse vazgeçilmez ya da tek değildir.

• İyi bir okur değilim. Sevgili Hasandırbenimadım üyemizin bir listesi vardı tabi site değişince silindi o liste ama bende kayıtlıydı. Bu liste sayesinde İstrati-arkadaşı okudum en son. Düş insanı Adrian aradığı dostluğu fırında çalışan bir adamda bulur; fransızca kitap okuyan, yaklaşınca bitleri görünen o garip adamda. Mihail'in çekingenliğine rağmen Adrian büyük bir sevgiyle mihaili dostu kabul etmişti. Ona göre Mihail'in dediği gibi önce tanımakla olmazdı, tanımak için sevmek gerekti; kalpleri açan ancak sevgidir. İşte bu güzel insanların güzel dostluğu vardı kitapta. :)

0|1
    0|0
    • :)) Betimleme için teşekkür ederim.
      İyi bir okur olmamana rağmen, betimlemen o kadar güzel oldu ki okurken gözlerimin önünde canlandı sahne.

• Ve dağlar yankılandı- Khaled Hosseini. Afganistan-Fransa arasında geçen bir kitap. Taliban'dan falan da bahsediyor işte oradaki savaşla bağlantılandırılmış bir roman.

1|1
    0|0
    • Bu kitap ikinci kez önerildi. Araştıracağım şimdi. Savaşlı, tarihsel ve istihbari o kadar çok kitap okudum ki haz edemiyorum artık :D Ama konusu değişik gelebilir bakayım

• Eğer Afganistan savaşıyla ilgili bişi istiyorsan yazarın ilk 2 kitabını oku. Uçurtma Avcsı ve Bin Muhtelem Güneş. Dediğim kitap yeni kitabı, o yüzden en son okunmuştur :) İlk 2 kitabını tercih ederim ben

• Steven Pressfield'dan okumuştum Afganistan savaşına dair bazı notları ve hikayeleri fakat bunları da göz ardı eetmeyeceğim. Yazdım listeme teşekkür ederim ;:)

• Gordugum her bir kucuk yazı veya haberi okuyorum her an,
    elimdeki kitap - Siyah Lale >roman
    - Aşkın Metafizigi > felsefe

0|2
    0|0
    • Tebrik ederim, okumak dünyanın en güzel hazzıdır. Okuduğumuz gibi çevremizde ki insanlara hatta çocuklara da bu duyguyu empoze etmeye çalışalım.

• Oğuz Atay-Tutunamayanlar okumaya başlayacağım bugün.

1|2
    0|0
    • Senin için iyi olur aman okuyun okumayan toplum cahil kalmaya gebedir. Teşekkürler

• ruhen hazır olmalısın o kitaba. çok kişi başlarda az kişi bitirebilir.

• Edebiyat hocam önerdi mutlaka oku diye bitirebilirim umarım. :)

• Boxer panpa

0|1
    0|0
  • mehmet çoskundenız ask uykusu bır gunde okudum kıtabı

0|1
    0|0
  • ve dağlar yankılandı... hala okuyorumm

0|1
    0|0
  • Dergi çocuklar üzerine

0|1
    0|0
    • Anladım. Çocuklar ve psikolojilerine dayalı kitaplar ebeveynler için ya da ebeveyn olacaklar için iyidir de benim bu duruma gelebilmek için daha çok yol kat etmem lazım :D

• ölüm ne renk - serdar kaya

0|1
    0|0
    • Aman aman ölüm ile ilgili çok kitap, makale ve köşe yazısı okudum bu sıra. :(

• zor bir meslek seçmişsin Allah kolaylık versin.. tabiki kime ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz...

• Allah razı olsun, teşekkür ederim.

• empati adam fawer

1|1
    0|0
  • Yılmaz Özdil-isim şehir artist

1|1
    0|0
  • Köpek düşleri

0|1
    0|0
    • Konusu kitap adından anlaşılacağı üzere bir köpeğin düşleri üzerine mi yazılmış?

• Eet ona benziyor aynı yazarın diğer kitaplarınıda tavsiye edrm

• Teşekkür ederim

• Rüya bekçisi

0|1
    0|0
  • Senden önce ben

0|1
    0|0
  • Ilkokulda okumuştum onuda yarım bıraktım diyen kişiler var uzaylı gibi bakıyorum 😮

1|1
    0|0
  • Agatha Christe/ Çarpık Evdeki Cesetler

1|1
    0|0
    • Teşekkürler, korku kitapları pek tercihim değil çünkü korkmuyorum :D

• Ben korktuğumdan okumuyorum ki. Katilin kim olduğunu öprendiğimde yaşanan ters köşe hoşuma gidiyor. Sürpriz sonları seviyorsan, Agatha candır :D

• Anladım, süprizlerden nefret ederim :D

• yılmaz özdil isim şehir artist

1|1
    0|0
  • Merhaba ön yargıli yaklasmazsaniz eğer iki günde bitirdigim kitap var Nuray sayari nin parçalanmis ruhlar okuyun nedemek istediğimi anlarsınız

0|1
    0|0
  • Richard Dawkins - Olasılıksızlık Dağına Tırmanmak

0|1
    0|0
  • khaled hosseini nin ve dağlar yankılandı kitabı

0|1
    0|0
  • Marlo Morgan - bir çift yürek

0|1
    0|0
  • Sanai demirci-Tanri seni unutmadi

0|1
    0|0
  • Tanrının unutulan çocukları

0|1
    0|0
  • Kristin hannah gece yolu

0|1
    0|0
    • Kristin Hannah'a ait sevgi uğruna yaptıklarımız adlı eseri okumuştum. Biraz fazla melankolik bir yazar. Beni karamsarlığa itiyor fazlasıyla. Ama katagorisin de çoğu yazardan iyi diyebilirim

• Dostoyevski öteki ben kesinlik oku

0|1
    0|0
    • Dostoyevski'nin en az 5-6 tane kitabını okumuşumdur. Bunu da araştırayım

• Bide gereksizce herseyi yapabilirsin mantığı yok mu okuyucuya gereksizce işte hayatta kesin başarı vaat ediyor tabi okuyucuda hemen alıyor sacmalik

• Kesinlikle haklısın :))

• bukre...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Harlan Coben kitaplarını tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • Şimdi baktım googleden yazara. Ama korku, gizem ve gerilim kitapları pek iç açıcı gelmiyor bana hocam. Teşekkürler

• Daha çok polisiyedir. Kahraman sporcu menajeri ve sporcuların hayatlarında başlarına gelen zor durumları çözüyor. Korku ve gerilim sayılmaz. Eğer daha soft bişeyler istersen Mehmet Murat Somer'i tavsiye ederim.

• Hemen araştırayım, teşekkürler tekrar

• penguen dergi

0|1
    0|0
  • şu an Said Nursi : Lem'alar'ı okuyorum.

0|1
    0|0
  • Olasılıksız-Adam Fawer

1|1
    0|0
  • kuran :))

0|1
    0|0
    • :)) Kuran-ı Kerim, bahsini ettiğim kitaplar katagorisine girmese de sayalım hadi :))

• o vakit kitaplar kategorinin içine alırsın artıkın :)))

• Kutsal kitaplar katagorisinde en üstte olur evet :)

• Trevanian - Şibumi
    Stephen King - Kara Ev okuyorum.

0|1
    0|0
  • kitap mecnunun kuleleri
    dergi penguen

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Şimdi googleden baktım kitaba yazarı adaşımmış. Araştıracağım özetini :d

• tavsiye etmedim ama. şu an okduğumu söyledim. kütüphaneden 12 kitap seçtim onları okuyorum sırayla...

• özsel tortop YATAK ODASI

0|1
    0|0
  • Arif Tekin-Bilinmeyen Yönleriyle Hz. Muhammed'in Ölümü.

0|1
    0|0
    • Dini kitaplar pek tercihim olmasa da içinde Hz. Muhammed varsa okurum teşekkürler :)

• Bir Psikoloğun İtirafları

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim bir psikoloğun itiraf etmesi hayli ilginç olabilir. Kim bilir ne kadar doludur adam :) Araştırmak lazım

• evet güzeldir kanks :)

• Pisikolog isim vermeden gerçek anılarını paylaşıyor. Güzel kitap aynen ;)

• Murat Menteş dublorun dilemmasi

0|1
    0|0
  • Psikiyatrist Korku Gerilim

0|1
    0|0
  • metro 2033

0|1
    0|0
  • Kuantum

- Aksu Büyükatlı

0|1
    0|0
    • oooo kuantum meselesine girersem birdaha çıkamam. Çok kafa ağrıtıcı :)

• Gayet güzel ve bilinçli bir kitap söylediğinin tedavisi ve çakra açma yöntemleri de mevcut :)

• Abi kuantum öyle derin bir mesele ki giripde çıkabileni görmedim. Benim kafa yapımın o kitaba yetebileceğini sanmıyorum. Çok ağır meseleler :D

• Kitap mı o da nesi dostum? :D En son sınav için 3-5 sayfa çalıştım :).

0|1
    0|0
Yükleniyor...