Unutamadığınız Film/Dizi Sahneleri?

Arkadaşlar hepimizi etkileyen film ya da dizi kesitleri olmuştur. Ben Behzat Ç.'yi baya severdim zamanında hatta boxset yaptım tüm bölümler var vodafone cep diziler dahil. Akbaboş favori karakterimdi bu saatte yapacak bişey bulamadım eski bölümlere bakıyodum aklıma geldi illa sizide etkileyen sahneler, replikler olmuştur onları paylaşırmısınız...

http://i.hizliresim.com/M9yApk.jpg

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Leon'un her sahnesini unutamam ama en çok aklımda kalan;
    Mathilda : Leon, sanırım bir şekilde sana aşık oluyorum. Bu başıma ilk gez geliyor, biliyor musun?
    Leon : Daha önce hiç aşık olmadıysan, bunun aşk olduğunu nerden biliyorsun?
    Mathilda : Çünkü hissediyorum.
    Leon : Nerede?
    Mathilda : Karnımda. Sıcacık. Hep orada bir yumru olurdu. Ama şimdi geçti.

1|0
    0|0
  • Ghajini de aamir khanin önünde sevgilisi kalpana nim öldürülmesi ulan hala ulperiyom :/

1|0
    0|0
  • Güneşi gördüm deki bebeği çamaşır makinesine atıp çalıştırmaları çok fena ağlamıstım;'(

1|0
    0|0
    • Ben ölürsem terörist sen ölürsen şehit olacaksın...

• Rose un arabadayken elini cama vurması

0|0
    0|0
  • Bitherin ölümü

0|1
    0|0
  • Issız Adam son sahne..

0|0
    0|0
  • Dean'in ölümü, Sam'in çaresizliği ve Crowley'in Dean'i şeytan olarak geri getirmesi..

1|0
    0|0
  • black ta kız işaret dilini öğrenmeye başlıyodu çimleeri felan koparıyoduu ay nasıl ağlamıştım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cesur Yurekte boğazı kesilen kızın çaresiz ve yol gozleyen bakışları (william wallace'u bekliyordu ama gelmedi...)

1|0
    0|0
  • Kabadayı " Eğer bu Alemde Aliosmana Meydan okuyacaksan, Kaç silah Taşıdığını bileceksin."
    Troy " Savaş dolu hayatta huzur veriyorsun"

1|0
    0|0
  • Prison break final sahnesi scofieldin konusmasi, himym da barney nin bebegini kucagina aldigi sahne ve marshall in babasinin ölum haberini aldigi sahne unutulmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...