Aranızda yabancı şarkı sevmeyen yok mu?

kime baksam yabancı dinliyor, hatta yerli asla dinlemem ölürüm daha iyi diyenleri bile gördüm ama anlamlarını beğenmediğim için dinlemiyorum ben yabancı şarkı,
bence çok da güzel yerli sanatçılar da var.

örneğin duman olsun mfö olsun teoman mehmet erdem barış manço.. bu liste uzar gider.

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• bazen anlamak için sözlerini bilmek gerekmiyor, hissetmek de yeterli bence:)
    http://www.youtube.com/watch?v=3JWTaaS7LdU

0|0
    0|0
  • Yabancı şarkıları dinleyen çoğu kişide sözlerini anlamadan dinliyor öylesine :D
    Dinlemelerinin sebebi dahja iyi bir stüdyo ve ses-kayıt cihazları ile kaydedilmiş olup ritimleri akıcı geliyor. Türk djlerin hiç birini sevmem açıkçası nedeni ise kendi rekortları yoktur sadece parça üzerinde ayar yapıp önümüze sunarlar. Bu da şuna benzer=>Aynı yemeği lüks bir restorantta süslü bir şekilde yemek :S

0|1
    0|0
  • Ben genelde yabancı dizi müziklerini severim. Onlarda söz yok dram vardır. Genel de pek sevmem yabancı müzikleri sözlü şarkıları yani. O yüzden pek dinlemem.

0|0
    0|0
    • söz olmadan da olmaz ki ya :) sözsüzse sadece tek enstrüman dinlemeyi severim sadece piyano sadece keman gibi.

• yabancı derken afrika kabilelerininşarkısımı :D yerli şarkı hiç dinlememdiyen müptezel ergendir onları bir geçicen de anlamları bizim şarkılarımızdan daha iyi olan bir sürü ingilizce almnca şarkı var da yerli candır ya

0|0
    0|0
  • Rahmetlilerden hepsini dinlerim. Ama hayko, sago, teoman, orhan g. dışındakilerin hiçbiri işe yaramaz. herşeye kondom takmayı bilirler :@

0|0
    0|0
  • he buyur kanka benm o :D

0|0
    0|0
  • Ben Turkceden zor anliyorum. birde yabancimi dinleyeceğim ;)

0|0
    0|0
  • rammstein dışında yabancı dinlemem hiç

0|0
    0|0
  • Sadece Azeri ve Türkçe seveim

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • İngilizce öğren aradaki uçurumu anlarsın :)

0|0
    0|0
  • yabancı sevmiyorum. gece yolcuları ve duman varken yabancı dinlenir mi ya :D

0|0
    0|0
  • ben bu abilerimizi de dinlerim, yabancı rockta dinlerim, o an hangisi huzur veriyorsa artık.

0|0
    0|0
  • Özenti gençlik işte

0|0
    0|0
  • Ben yabanci dinlemeyi hic sevmem :)

0|0
    0|0
  • Turkiyede Chris Brown gibi bir sanatçï bul. yabanci dinlemeyi birakcam yeminlen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Türkiye'de bir elin parmağını geçmez benim '' sanatçı '' kategorisine sokabileceğim adam sayısı.
    Yabancı müzikler daha kaliteli, seviyorum ve anlayarak dinliyorum.

0|0
    0|0
  • bende hiç sevmem yabancı şarkı. sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben dinlemiyorum yabancı

0|0
    0|0
  • Ben hiç sevmem yabancı şarkıları. Yabancı dilim iyi değil ve anlamadığım bişeyi dinlemek hoş gelmiyo

0|0
    0|0
  • Aynen bende sevmem ritim icin bile olsa dinlemem abi dilini bilmedigim anlamını bilmedigim hissedemediigm sarkıyı hangi kafayla dinlicemm..

Türkçe Pop, rock, türkü, rap her tarz dinlerim..

0|0
    0|0
    • aynen insan bir "bana küfür mü etti ki " moduna giriyor D: D:

• öyle diilde yani sacma anlamını bilmedigin şarkıları dinlemek. İng ögrenirsem dinlerim :) yabancılarda bir mix dinlerm oda dj bl3nd söz yok yazı yok mix sadece :)

Yükleniyor...