Sizce neden korku filmi izleriz?

Ben şahsen iyi bir gerilim filmi müdavimiyimdir korkuyuda severim zekice bir kurgusu olanlara ne kadar nadir rastlansada fakat neden seviyorum bir türlü çözemedim, çözenlerin cevaplarını bekliyorum :) tabii ki sevmeyenlerde niçin sevmediklerini yazarlar ise olmayana dergi yapmak hoş olur ;)

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Korku/gerilim türü filmler ne kadar çok insanları gersede, yinede izlemekten alıkoyamaz insanlar kendilerini. Aslında bunun cevabı, gerilmek/korkmak istemektedir, biraz acı biber sevgisi gibidir korku filmlerini sevmek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Adrenalin. kötü bişeyler görüyorsun ama kesinlikle sana zarar gelmiyeceği bilincinde olduğundan bayağı zevk veriyor.

1|0
    0|0
  • arkadaşlarla izlenebilecek en güzel filmler korku filmleridir sürekli hareket halindesin bir geriliyosun bir küfrediyosun bir bağırıyorsun kısacası korku filmi izlerken yaşadığın için en iyisidir ve dram filmlerinide ekleyebiliriz.

1|0
    0|0
  • Korku filmi bu aralar çok fena kısır nerden buluyosunda izliyosun ya ben bulamiyorum...
    Galiba kalmadi izlemedigim

1|0
    0|0
    • bende gıdım gıdım buluyorum iyileri bir sürü saçma filmle vaktimi heba ettim ama iyileride var gerçekten birde korkunun nerede bitip gerilimin nerede başladığının sınırını çizmekte zor

• Yokki hele bu son zamanlarda cikanlar iyice zirvalamislar... Nerdesin Stephen Kings :)) cikar artik bir şaheser daha

• Mutlu olmak , şaşırmak ya da coşmak gibi korkmak da bir ihtiyaçtır bence. Adrenalin sonuçta salgılanması gerek.)

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum korkuyu izledikce guluyorum o yuzden izleyemiyorum ama gerilimleri seviyorum sebesiz yere :D

0|0
    0|0
  • Korkmak için olamaz heralde

0|0
    0|0
  • Manyaklık herhalde. Hiç sevmem korku filmlerini. Kanlı, vahşetli olanlardan nefret ederim zaten.

0|0
    0|0
  • sadistçe aslında korkacağını bile bile izliyorsun garip

0|0
    0|0
  • heyecan işte veya korkumuzu yenmek için. ya da arkadaşlara hava atmak için :D

0|0
    0|0
  • paranormal türünde önereceğim filmler varmı?

0|0
    0|0
    • tam o tarz diyemem ama beğendiğim bir iki korku-gerilim filmi adı verebilirim ; 13 sins, zamanın sonundaki ev birde izlemediysen mutlaka testere serisini izlemelisin

• önemli değil birde Anna var unutmuşum demin gerçi beni pek germedi ama iyi filmdi

• ben sewmiyom zerten yasam korkunc :)

0|0
    0|0
  • Filmin konusu ilgimi çektiği zaman doğal olarak izliyorum.

0|0
    0|0
  • korkmak için :)

0|0
    0|0
  • sürükleyici oluyolar genelde o yüzden sanırım:S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• adrenalin bağımlısı olabilirsin :d ben öyleyim

1|0
    0|0