İsrailli göstericilere kafa tutan türk genci... dicek söz bulamadım boğazım düğümlendi resmen :/?

Nereye gidiyoruz biz böyle buna dur denmeli artıkk hepimiz böyle tepkimizi koymalıyız hakıszlığa sesiz kaldığmızda işte ozaman kaybederiz asıl değil mii? http://youtu.be/vK5qahptCyM

0|1
24

En İyi Erkek Görüşü

• Almanyada yaşayan Delikanlı Bilgili TÜRKLERDEN. Helal olsun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Yürü be senin ayağını öpiyim ben yürü. Ulan bütün müslümanlar böyle olsa varya ne Yahudiler bize birşey yapabilir ne Hristiyanlar. Adamdaki farkındalık hiç birinde yok ALLAH onu korusun. ALLAH onun gibi insanlarla bu dini yüceltsin İNŞALLAH.

0|0
    0|0
    • Amin kardeşim bizimkiler anca coca cola almayarak birşeyler yaparlar keşke hepimiz bu adam gibi susmasak işte ozaman kaybetmeyizz

• Savaşında kuralları vardır, şerefi, onuru vardır.
    Sizde şeref yok... Sizde haysiyet yok...
    Ben kimseyi öldürmem Dinim yasaklıyor..

Helal olsun...

Abi işte bunun gibiler olsa müslümanlık çok güzel... Isınıyosun müslümanlıga..

0|0
    0|0
    • aynen orda cevabı cok iyi yapıştırdı noktasından virgülüne kadar haklı helal olsun demekten baska birşey diyemedim bende..

• Bu Türke kesinlikle bende gıptayla baktım helal olsun. Peki ama ben sana bir soru sorayım neden sadece Filistin veya mısır? Başka katliama uğrayan müslüman yok mu bu dünyada

0|0
    0|0
    • Var tabi olmaz olur mu mesela Irak'taki Araplar ve Türkmenler hergün Tarikat karşıtı ve Vahhabi olan İŞİD tarafından öldürülüyorlar. Suriye'yi bilirsin zaten. Çeçenistan'da Ruslar hergün onlarca sivil çeçeni katlediyorlar. Dağistan İnguşetya gibi Özerk Kafkas ülkelerindeki müslümanlarada aynı zulmü yapıyor Ruslar. Afganistan'da Amerika terörle savaş bahanesi ile kaç suçsuz Afganı öldürdü. Doğu Türkistan'da Çin hükümeti oradaki müslümanları öldürmeden önce yüzlerini taşlarla parçaladılar ki tanınmasın. Burma yani Arakan'da canlı canlı yakıldı müslümanlar. Doğu Türkistan ve Burma'da müslümanları çiğ çiğ yiyorlar. Filistin'de evler nasıl bombalanıyor bir görsen. Mısır'da kaç suçsuz kişi idam ediliyor. Çok değiş 10-20 sene önce Bosna'da soykırım yaptılar. Bundan 80-90 sene yani Türkiye Cumhuriyeti kurulmadan önce bize de neler neler yaptılar. ALLAH şu Kadir Gecesi hürmetine bize yardım etsin. Amin...

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu olaya tarafsiz bakinca neden bir şekilde konu Yahudilik olunca dikkat çekiyor. Mesela dünyada yüzlerce Müslüman birbirini öldürüyor fakat ne sayın (!) devlet başkanlarımız ne de sayın halkımızdan bir ses çıkıyor. Bugün ilk defa işid işgal ettiği topraklarda bir kadına recm cezası uyguladı ve taşlayıp oldurdu neden kimsenin sesi çıkmıyor? Evet çoluk katillerini kesinlikle kınıyorum, kimse olumu hak etmez fakat öldüren Yahudi olunca mı ülkemizin insanlığı had safhaya çıkıyor. Yapmayın arkadaşlar insanlığınızı kaybetmeyin katilin dinine ırkına bakarak ona göre davranmayın ölen insan öldüren katildir, gerek Müslüman olsun gerek Yahudi.

0|0
    0|0
    • Sakın işid taraftarı olarak düşünme beni. Ama recm İslam'da olan birşey.

• Bacım bunun kuralları da var yani her önümüze geleni taşlayalım demiyor tabi İslam.

• Sakın İŞİD'ci dafaln sanma da beni :)

• evet bunu bende izlemiştim gerçekten tebrik edilesi bir insan aynı zamanda bunu sıradan vatandaşlarımızla beraber devlet büyüklerimizle de söyleyebilmeliyiz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...