Türk edebiyatının sıradışı 3 yazarından hangisini seviyorsunuz?

Sizce hangi yazar daha iyi?

Bence Murat Mentes

• Murat Mentes
    53% (10)17% (2)39% (12)Oy Ver
  • Alper Canıgüz
    16% (3)8% (1)13% (4)Oy Ver
  • Emrah Serbes
    31% (6)75% (9)48% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Sıradışılık dersek bana hep küçük İskender sıradışı gelmiştir. Bunu yazarken utanıyorum biraz ama ben lise son'a kadar küçük İskender'in cümlelerini bir ergen blogundan alıntı sözler sanıyordum. Lise sonda edebiyat hocam 1980 sonrası şiiri anlatınca adı geçmişti ve çok şaşırmıştım. Ama öyle değil mi? Sanki tumblrdan eski sevgiliye yardıran bir havası var gibi :) çok seviyorum ama güzel yazıyor bir ara çok okurdum hemde deli gibi :) benim için sıradışı yazar o'dur.

2|0
    0|0
    • Ben hala oyle saniyorum :)

• Evet belkide internette gördüğümüz çoğu şiirin gerçekten ona ait olmamasından olabilir. Ben bakmıştım bazıları uydurma olarak ona itelenmiş. Ama asıl yazdıkları gerçekten güzel :)

• bnde bir tek üstadım necip fazıl kısakürek i tanırım aşığıyım hatta oda daha çok şairliğiyle öne çıkmıştır.

0|0
    0|0
  • İlla üçü arasındaysa A :) ama cok iyi edebiyatcı değiller. Nfk yunus emre varken:)

0|0
    0|0
  • 3ü de iyi. ankete murat uyurkulak'la hakan günday ı da eklemeliydin. benim sıralamam;

hakan günday
    murat uyurkulak
    emrah serbes
    alper canıgüz
    murat menteş (abartılı kelime oyunlarından her zaman hoşlanmıyorum o yüzden en sona koydum.)

0|0
    0|0
  • Murat Mentes

0|0
    0|0
  • Murat Menteş iyidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...