Kitap okuyan erkeği nasıl bulursunuz_?

arkadaşlar aslında kitap okuyan değil de çok kitap okuyan erkeği nasıl bulursunuz bunun cevabını merak ediyorum :)

0|0
18|1

En İyi Kız Görüşü

• Kulturlu hic bir seye degismem dunyanin en tipsizi de olsa kitap okuyani makbuldur benim icin.

0|0
    0|0
    • demek ki kültürü bu kadar çok seviyorsun, bence bu süper bir şey. peki sende aynı şekilde kitap okumayı, araştırmayı seven bilgiye aç kişilerden misin_?

• kitaplar olmasaydı geçmişimizi bilemezdik. Dedikleri gibi; söz uçar yazı kalır. Eğer yazılı bir belge olmasaydı bilim bu kadar gelişmezdi. Bu yüzden kitap bilim demektir. Bilimin kalitelisi ve kalitesizi de vardır. Elbette okurken eğlenmeyi de düşünebiliriz, zaten bu yüzden romanlar ön planda :)

• Aynen benim icinde romanlar ön planda :)

Kızlar Ne Diyor 17

• çok iyi bol bol konuşabiliriz demektir :D

çok kitap okumayı geçtim kitap okuyan bile yok ki artık arkadaş! nimet bu nimet

bilgiçlik taslamadıkça ve egosu tavan yapmadıkça tabi.

0|0
    0|0
    • yaa demek öyle ama kitap okumaya da vakit ayırırsak neden olmasın :D
      gerçekten de kitap okuyan erkek sayısı çok az ve bir bilgiyi bilmeden çok bilmişlik taslayan çok insan tanıyorum. hiç bir insan her şeyi bilemez aslında. gel de bunu bu arkadaşlara anlat anlatabilirsen :D

• Hoş :) bir erkeğin böyle şeylere ilgi duyması. Daha akıcı konuşur daha bilgili olur :) hic değilse konusucak bir konu bulunur kitaplardan konuşulabilir falan iyidir ya kitap okuyan erkek :)

0|0
    0|0
    • elbette her kitap yazarın hissettiklerini aktarması için bir araçtır ve bu araç sayesinde aslında yazarların bilgilerine ortak oluyoruz ve 1 biliyorsak 10 bilmiş oluyoruz :)

• Ilgi çekici ve tam benim kafadan olduğu için severim. Kültüre önem verdiğim için o da. Ister arkadaşım olsun ister sevgilim.

0|0
    0|0
    • zaten kitap okuyan birisi ile bir arkadaşlığın varsa mutlaka konuşacak bir konun vardır. O kişi ile bilgi paylaşımı yaparken okumayan kişi konuya Fransız kalmaktan başka bir şey yapamaz :)
      zaten eş seçiminde de kültür faktörü çok önemli, kültürsüz bir insan ile kültürlü olanı kıyaslarsak ben o kültürsüz olana insan demem, boşa yaşayan birisi ile ne geleceğim olabilir ki :)

• Kesinlikle :)

• Benim icin bir adim ondedir kitap okuyan erkek bende kitap okumayi cok severim en azindan okudugumuz kitaplar hakkinda bilgi alisverisi yapabiliriz.

0|0
    0|0
    • neden olmasın :) benim bir kaç tane kitap okuyan arkadaşım var ve onlarla sohbet ederken zaman akıp geçiyor ve onun bilgilerini alıyor sende o kişiye bilgini aktarıyorsun. Bilen sayısı 1 iken 2 okuyor ve bu ülkemizin çok ihtiyaç duyduğu bir konu ama sayı desen yetersiz, parmakla sayılabilecek kadar kitap okuyan kültürlü arkadaşım var.

• teşekkür ederim umarım aradığın erkeği bulursun ;)

• Cok guzel alıskanlık kıtap okumayı sevse her erkek bence. Hem romantık olurlar hemde mantıklıca tane tane konsurular :)

0|0
    0|0
    • evet kitaplar zaten okudukça bağımlılık yapıyor özellikle de 40 gün boyunca okuyunca bir süre sonra her gece yatağa girmeden kitap okuyorsun ve okudukça artık uykunda gelmiyor o sayfaları çevirdikçe çeviriyorsun uyuma sebebin ise gecenin geç saati olmasından oluyor ;)

• Bulamiyorum :D

0|1
    0|0
    • gerçekten de arkadaşlarım arasında bir tane kitap okuyan kul yok diyebilecek kadar az ama yok değil ;)

• Gosteris icin okuyosa cok zavalli bulurum. Onun haricinde kitaplara duskun biri cok hosuma gider..

0|1
    0|0
    • aslında amaç kitap göstermek değil de yazılanları öğrenmek olmalı veya okunan romanlar ile okuyup anlama kabiliyetinin gelişip uzun paragraf sorularını tek okuyuş ile anlama şeklinde faydalanmak lazım ayrıca romanlar tarafından kurguladığın olay akışı da eğlenmenin javası :)

• Kitap okumayı seven biri olarak, hoşuma gider.
    Bilgi, ufuk ve kültür mükemmel.

0|0
    0|0
  • of bulamadık onu bı ben cok severım ama yok yok

0|0
    0|0
  • cok severim karizmatik bulurum
    onunla birlikte bilgi paylasımı kitap okumak hosuma gider

1|0
    0|0
  • siteye "çok kitap okuyan erkekleri görebilir miyim?" diye soru açar bulurum. -,-

0|0
    0|0
  • Kültürlü olduğunu düşünürüm.

0|0
    0|0
    • bende aynı şekilde kitap okuyan bir bayanı gördüğümde kültürlü düşünürüm, zaten kültürlü de olurlar :)

• öyle erkek var mı ki :D varsa kaçırırım :D

0|0
    0|0
  • Inek bulurum

0|0
    0|0
  • Çok hoşuma gider eşiminde okumasını isterim karşılıklı okuruz :D

0|0
    0|0
    • evet güzel bir düşünce, doğacak olan çocuklarına da güzel örnek olursunuz ;)

• Iyi bir alskanlik

0|0
    0|0
  • Bu devirde zor bulunur bence. Hayatımda hiç kitap okumadım diye övünen bir arkadaşım vardı

0|0
    0|0
    • bir zamanlar bende öyleydim fakat son bir kaç ay içerisinde ilham geldi ve roman üstüne roman okuyorum okurken sayfalar olayın akışına göre geçiyor bir oturuşta en az 70 sayfayı tüketiyorum :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Kitap okumak mı mükkemmel bir şey ya, bu arada kitap önerisi olan var mı türü falan fark etmez kitap insanı geliştirir, iyi düşünmek için gereklidir zararı yoktur, okuyup zarar gören var mı yok. Kitap candır, kitap sana küsmez, aldatmaz, seni geliştirir, senin en iyi dostun kitaptır. Senle konuşur.

0|0
    0|0
    • labirent serisini tavsiye ederim arkadaşım eylülde filmi çıkacak çıkmadan oku dersim yazarı James Dashner Labirent (ölümcül kaçış) ve Labirent (alev deneyleri) gerçekten mükemmel eğer kişisel gelişim isiyorsan The Secret- Rhonda byrne

Yükleniyor...