Ghajini filmi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ghajini filmini çok sevdim. Usta oyuncu Aamir Khan'ında yer aldığı film. Hem aksiyon, aşk, dram tüm şeyleri yaşatıyor bizlere. Her izlediğimde gene ağlatabiliyor beni. Siz neler söylersiniz?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• hayatımda izlediğim en muhteşem filmdir ghajini o derece etkilendiğim hünkür şakır ağladığım filmdir gene izlesem gene ağlarıms anırım

0|0
    0|0
  • 3 saatlik filmin 2.5 saati festival tadında şarku ve dans olmasa mükemmel film :)

0|0
    0|0
    • E olacak o kadar. Film harika ya :)

• ama iyi gebertti ghajini yi :)

• O da onu öldürürken o demiri yere vurdu bir kaç kez. Hani vuruyordu ya Ghajini. Sanjay'da vurdu sonra gebertti :)

• Tekrar tekrar izlediğim, Aamir Khan'ın oyunculuğuna ve o güzel gülüşüne hayran kaldığım, yer yer ağladığım bir filmdir kendisi.

0|0
    0|0
  • o filmi izlerken hüngür hüngür agladım :'((

askta bütün duygular işlenmiş
    tutku, gizem heyecan vefa hepsi
    hint filmlerini seviyom ya

0|0
    0|0
  • Bitiyorum o filme <3

0|0
    0|0
  • ben izlemiştim güzel film tavsiye ederim. aamir khan filmi ne de olsa..

0|0
    0|0
  • hele de en son tuttuğu demir gibi birşeyi yere çarpıyor ya adammm

0|0
    0|0
    • Ghajini denen şerefsiz çok kötü o demir gibi şeyi yere vurdu bir kaç kere. Sonra Kalpana'yı onla öldürdü.

• fanaa daha guzel hele dhoom3

0|0
    0|0
    • Fanaa'yıda izlemiştim. Dhoom'un konusu nedir?

• İyiymiş. Ghajini'nin 2. serisi çıkacak mı bir bilgin var mı?

• bilmem hic duymadim ama dhoom un 4. sunu dusunuyolarmis

Erkekler Ne Diyor 5

• Arkadasım ızlemem gerektıgını soylemıstı ama aynı seyı farklı dıllerden duyunca gercekten merak uyandırdı bende su anda , ızleyecegım !!!

0|0
    0|0
    • Yalnız boş vaktin varsa ve kimse seni rahatsız etmeyecek yerdeysen izle. Film uzun ve hiç bir anını bile kaçırma kardeşim :)

• Güzel film

0|0
    0|0
  • nasıl filim izleyim mi hemen

0|0
    0|0
  • adamın hiç bir filmini izlemedim ama bu sıralar adının çok sık duyuyorum. bu filmini izlerim artık

0|0
    0|0
    • Yalnız boş vaktin varsa ve kimse seni rahatsız etmeyecek yerdeysen izle. Film uzun ve hiç bir anını bile kaçırma kardeşim :)

• Gerçekten güzel bir filmdi tekrar izlenebilir. yalnız ben ağlamam filmlerde nedense.

0|0
    0|0
Yükleniyor...