Dünya Gerçekten Küçük III?

Ondan şüphelenmeye başladım. Akrep erkeğiyim bu arada..:) Şüphelerimin gerçek olduğuna emindim. O sıralarda yıllar önce tanıdığım ve çok sevdiğim kız ( Bu kız ilk eşim) ile iletişime geçmiştim. Ama Mine’den ayrılmalıydım öncelikle.
O sırada Mine Ankara’da, ben İstanbul’da üni. Öğrencisiyim. Ve benim evim Ankara’da.
Mine’ye 1 gün şunu söyledim. Eğer benden habersiz Ankara’dan ayrılırsan ve haberim olursa ilişkimiz biter. Tamam dedi.
Üniversitemiz kapanmıştı olaylar yüzünden. Ben de İstanbul-Ankara Boğaziçi Ekspresine bilet aldım. Ve Haydarpaşa garına geldim. 1 huyum vardır. Tren hareket edinceye kadar trene binmem. Yine öyle oldu. Tren hareket etti ve trene bindim. Kompartımanın kapısını açtım ve içeri girdim. Karşımda kimleri göreyim. MİNE VE ABLASI yan yana oturuyorlar pulman koltuklarda. Benim yerim de onların hemen yanı. Düşünebiliyor musunuz tesadüfü ve Dünya nın küçüklüğünü ya.

Sorum şu. Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• ben ayrılırdım kesin resmen sana söylememiş ama öncelikle dinlemek lazım

0|1
    0|0
    • Onları trende gördükten sonra ondan ayrıldım tabii. Çok üzerime düştü ama asla geri dönmedim. Kendisi İkizler burcudur. Aldatmaya son derece yatkındır ikizler burcu bayanı.

• oluuurr:D

• Şu an çok yoğunum. İşim bitince gönderirim.:)

Erkekler Ne Diyor 1

• Abi hayata dair plan yapma, hayatın sana bir planı vardır. Hayırlısı neyse o olur.

0|0
    1|0
Yükleniyor...