Duş alma olayı :/ duş ve duş giller?

ya şimdi eskiden küçükken abartısız 1 ay duş almasam umrumda olmazdı yani rahatsız etmezdi. şimdi hergün veya 2 gunde bir almassam rahatsız oluyorum psikolojik mi ya?:S

eski günlerimi özledim. şimdi duş alcak durum oluyor veya olmuyor hergun dus almadımmı garip oluıyorum

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen psikolojik tabi terleyen ve çok gezen biri değilsen. Sabah kalktığımda kafamı yıkayamazsam çok kötü hissediyorum kendimi ona benzer birşey galiba :D

0|0
    0|0
    • aynen kardeş psikolojiyi bozdk

Kızlar Ne Diyor 7

• Bende de öyle oluyordu girmek istemiyordum ama girince de çıkmak bilmiyordum şimdi ise her gün girmeden yapamıyorum

0|0
    0|0
  • aslında psikolojik bir yönüde var. ee küçükken koltuk altında kıl yok bişey yok kokmuyorsun tabi ama şimdi öyle mi dışarı çık 2 saat gez terden ölürsün mecbur duş almak zorunda kalıyor insan

0|0
    0|0
    • :( kılla alakası yok bence salgılar degişiyor

• 1 ay mı? kir tabaka olmuyor muydu? o.0

0|0
    0|0
  • Küçükken De çok severdim şimdide :)

0|0
    0|0
  • aynen :)))))

0|0
    0|0
  • duşgiller ne be turunçgiller gibi bişey mi :D

0|0
    0|0
    • illüminati? biliyormusun ne oldugunu. s sen din düşmanımısın

• yeni çıktım duşumcumdan

0|0
    0|0
    • sorumu oku verdıgın cevabı oku

Erkekler Ne Diyor 5

• Duş candır.. Hem seni rahatlatır hem de çevre halkı için belediye tabelası gibi "verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz" düşüncelerini kafadan siler..

0|0
    0|0
  • ben küçükken iyi hatırlarım bizimkiler beni ayaklarımdan ve kollarımdan tutarak banyoya götürürlerdi, o çıplak halimle kaçardım evinde içinde :D

0|0
    0|0
    • bende öyleydm :D

• yakaladılar mı pazar teliyle sürterlerdi :D bir daha girmezdim zaten kolay kolay :D

• e ama bu havada şöyle güzel soğuk bir duşa kim hayır der? :D bende günlük alıyorum psikolojik olmalı :D

0|0
    0|0
  • Ben hergün alıyom :D

0|0
    0|0
  • Bende 2-3 günde fix duj alırım.

0|0
    0|0
    • 3. günde rahatsız edıyormu?

• Yoo rahatsızlık duymuyorum ter kokusu falanda almıyorum ama alışkanlık.

Yükleniyor...