Bir film çekseniz konusu ne olurdu?

Bir film çekecek olsanız, yönetmen sizsiniz konusunu ne yapardınız? hadi bakalım gençler :D

0|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

• Bir erkeğin tüm eski sevgilieri tek tek ölmeye başlar. Sonra etrafındakiler. Şimdide hoşlandığı kız tehlikededir. Ve bunları yapan erkeğin evlenmek üzereyken vazgeçtiği nişanlısının ruhudur. Kız intihar etmiştir ve erkekten intikam almaya gelmiştir vs. Şimdi yazdım :D tutar bak bu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Psikolojik gerilim :D. Hatta aklımda bu türde bir konu vardı kitap yazacaktım benden başkası önceden yapmış o işi fhdhd

0|0
    0|0
  • Yazdığım birr hikaye vardı ama senaryo şeklinde oldu :D o sayılır bence Aşk ve Psikolojik gerilim konusu

0|0
    0|0
  • şizofrenik acılar

0|0
    0|0
  • Herhangi bir psikolojik rahatsızlığı olan bir gencin yaşamını ele alabilirdim.

0|0
    0|0
  • Korku-gerilim

0|0
    0|0
  • fantastik, aşk türünde astralseyahat içerikli bşey

0|0
    0|0
    • astral seyahat yapabiliyo musun

• malesef bir ara çok denedim hep sınırdan geri dönüş yaşadım sonra karabasanlar olmaya başlayınca çalışmalarımı bıraktım :)

• ♥ AŞK ♥

1|0
    0|0
  • Asskk:d

0|0
    0|0
  • Konusu ; Aşk olurdu 💙

0|0
    0|0
  • konusunu bilemem de film dondurma fabrikasında geçerdi ben de böylelikle durmadan dondurma yerdim

0|0
    0|0
  • Korku -fantastik bir film,

0|0
    0|0
  • Korku, bilim kurgu güzel olabilir

0|0
    0|0
  • ıssız adaya tatile giden 5 gencin anlamsız ölüşü türü korku olurdu kesin zaten.

0|0
    0|0
  • ask. d

0|0
    0|0
  • öğretmen ve öğrencisi baş rolde johnny sins:P

0|0
    0|0
  • Sen olurdun :))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7