Fazıl Say hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fazıl Say Hakkında ne düşünüyorsunuz?Sizcede bu ülkeden gitmeli mi?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• fazıl say hakkında bir takım muhabbetler var ama hiç bilmiyorum tam olarak nasıl birisi.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bence hiçbir insan düşüncelerini özgürce dile getirdiği için ne kınanmalı ne de ülkeden gitmeye zorlanmalı. Böyle yapıp da özgürlükten dem vurulamaz.

2|1
    1|1
  • Tabiki gitmemeli. Burası onun da vatanı. Herkesin fikri ve dini kendine. Ama kimseye hakaret etmemek şartıyla. Herkes kendini fikrini açıklayabilir. "Katılıyorum"; "Katılmıyorum" deme hakkı herkesin var. Ama asla karşı tarafa hakaret etme; değerleri ve kutsalları alaya alma gibi bir duruma kimse giremez. Bu özgürlük değil, densizliktir. Herkes yaptığının cezasını hukuk önünde adilce almalıdır. Ama hakaret kabul edilemez.

2|2
    2|2
  • piyano dinletileri çok hoş ama malesef son zamanlarda dinletilerinden ziyade söyledikleri ve tiwitter'a yazdıkları ile gündeme geldi. Kim olursa olsun özgürlüğü kısıtlayıcı şeylerdan bahsediyorsa o kişi benim için bir şey ifade etmez. yani sevmediğim bir kişidir kendisi..

1|1
    1|0
  • “Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama” sucuyla yargilanıyrmuş.

Sorarım size, R.T.Erdoğan Aleviliği yuhalatırken, Kürt'lere zerdüşt derken ne yapmış oldu.

Hadi yargılayın bakalım.

Ama yok Fazıl Say ateistmiş. Yargılanması gereken kişi o değil mi?

Bu ülkede kendinden olmayanı hemen dışlayan kesim var ya, hah işte o kesim burunlarına kadar b*ka batacak bir gün...

5|0
    1|1
  • her ne şelikilde olursa olsun

vatana millete hizmet eden insanlar bu ülkede barındırılmıyor.

bakınız, birçok bilim adamımız aydımnımız yurt dışında

3|0
    1|1
  • Gitmeli, sanatçı bozuntusu.. Ne işin var senin siyasilerle polemiğe girmen, işini yap, otur yerine.

1|1
    3|1
  • bence bir sanatçı gereksiz polemiklere girerek kendini küçük düşürmemeli. işi neyse onu yapmalı. bir yerlerden ödül takdir bekliyor olabilir. anlamak imkansız yaptığı şeyler yüzünden.

1|1
    1|0
  • Onun senin (soruyu soranın) hakkında ne düşündüğünü düşüyorum açıkçası :)

1|0
    0|0
  • süper fülüt çalıyom

bende gidiyim ozaman :ı

2|0
    0|0
  • m piyano çalan birisi :)

0|0
    1|0
  • dilimi kirletmek istemiyorum.

0|1
    1|0
  • adam aşmış ilerlemiş. milletin çokta s*kindeydi gitmesi kalması.

1|0
    0|1
  • defolmalı...

1|1
    3|2
  • Kendi hayatı...Bize neki ? Ne isterse onu yapsın...

1|0
    2|1
  • Seçilmiş kişiyim toplum beni anlamıyor aydınlatıyorum ayakları.. Görevi kim verdiyse lavuğa..

1|1
    4|2
  • ülkeden bıktırılan bir aydın

1|0
    0|0
  • zıt görürler olmalı..

1|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu konuda link :(

1|2
    0|0
  • Başkalarının dinine saygısı olmayan bir adamdan cenneti kerhaneye benzeten bir adamdan bir cacık olmaz defolsun gitsin

1|1
    0|0
  • herkes düşüncesini özgürce dile getirebilmeli ama bunu yaparken hakaret dilini kullanmamalı..

1|2
    0|0
  • kendisi bilir bize ne :(

1|0
    0|0
  • cok bile kaldı..

0|2
    2|2
Yükleniyor...