Romantik film sevenler :)?

önerebileceğiniz sağlam filmler va mıı?

Güncellemeler:
Must have Been Love filmini izleyen var mı peki?

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Zamanda Aşk ve Saksı Olmanın Faydaları. Saksı Olmanın Faydaları romantiklik çok yok ama on numara film

1|0
    0|0
  • ballbusting :)

1|0
    0|0
  • Sen geceyi aydinlatrsn

1|0
    0|0
  • karısık aile 50 ilk opucuk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• imagine me and you, sil baştan, the notebook,500 days of summer, now is good, romeo ve juliet hepsi güzel

1|0
    0|0
  • the fisrt time

1|0
    0|0
  • Ask tesadufleri sever , su ve ates , ya sonra , incir receli ve israrla tavsiye ettigim BENİ UNUTMA

1|0
    0|0
    • içlerinden beni unutma yı izlemedm sadece
      nasıl bir film peki

• Super ya izlesen asla pisman olmazsin bende senin gibi romantik filmleri severim bir ara actim cok super bence izle pişman olmazsin ve cok seversin 20 kere izlesende bikmazsin :)

• tamam teşekkür ettim :)

• eski bir film ama süprdir. ingiliz hasta

0|0
    0|0
    • İngiliz Hasta, 1992'de yayımlanmış olan Michael Ondaatje romanından uyarlanmış Oskar ödüllü bir film. Ayrıca romanı da ilgi çekici kurgusundan dolayı Kanada'da devlet tarafından verilen önemli ödüller kazanmıştır. Film ise 1996 yılında vizyona girmiştir. Filmin yönetmenliğini Anthony Minghella yapmıştır. Film 1996 yılında en iyi film de dahil olmak üzere 9 dalda Oskar ödülü kazanmıştır. Ek olarak, romanın yazarı Ondaatje de film yapımcıları ve senaristler ile birlikte çalışmış ve filmin romandan uyarlanma aşamasında önemli katkılarda bulunmuştur (vikipedia)

Micheal Ondaatje’ nin aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan film, II. Dünya Savaşı İtalya’sından Kuzey Afrika’nın savaş öncesi çöllerine kadar aşk, benlik ve savaşın öyküsünü anlatıyor.

Minghelle, film boyunca aşkın farklı türlerini getiriyor karşımıza; Hana’nın hastasına duyduğu şefkat, Kip ile yaşadığı yoğun aşk, Almasy ile Katherine’in ilişkisi ve Almasy’nin milliyetçi tutkular yüzünden mahvedilen çöle duyduğu sevgi...

• ayrıca filmin müziği süperdir. zaten ilk ondan etkileneceksin. eğer izlersen yorum paylaşır mısın?

• Aashiqui2

1|0
    0|0
Yükleniyor...