Hangi ressamın hangi tablosunu beğeniyorsunuz?

Bana aklınıza gelen ilk ressamın aklınıza gelen ilk tablosunu söyleyebilir misiniz? Bakalım kimler hangi ressamı ve tablosunu beğeniyor.

Güncellemeler:
Bunlar da benim beğendiklerim.Caravaggio'dan.

link

link

link

Jan Van Eyck link

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Osman hamdi bey kaplumbağa terbiyecisi, Van gogh odası, Şeker ahmet paşa narlar ve ayvalar tablosu yani (natürmort) çalışmaları.. Hüseyin Zekai Paşa, Ahmet Ziya Akbulut, Hoca Ali Rıza,Süleyman Seyyid.. Bu ressamlar unutulmaz

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• link Edvard Munch ..profilden belli:))

0|2
    0|0
    • çığlık güzeldir ++. profilden belli olan ne?

• ben teşekkür ederim efendim. mona lisa'nın sırları bilinmeyenleri gibi bir manası var nickimin. ayrıca matrix soundtrack inde link vardır. filmi de var sanırım araştırmalarım sürüyor. :) ben yengecim bu arada. iyi günler efenim.

• cok taninan cok bilinen ama benim en sevdigim ressam vanGogh :)

en cok sevdigim tablosuda bu

link

1|0
    0|0
  • Salvador Dali'yi severim link bu tablosunu beğeniyorum

1|0
    0|0
  • salvador dali. bakarken düsündürmeli bence resim dedigin. link düşünün bakalım

0|0
    1|0
  • Monalisa nın gizemini çekici buluyorum

0|1
    0|0
  • Renoir'in ciceklerini cok seviyorum : link

link

link

0|0
    0|0
  • John William Waterhouse'un Miranda - The Tempest adlı tablosu. Gerçi kendisinin her eserini ayrı beğenirim diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Egon Schiele seviyorum, tablolarından örnekler burada link

0|0
    0|0
  • picasso-don kişot resmini :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• vladimir kush un haven tablosu. sürrealist bir ressam... elbette üstat salvador dalidir lakin bu tablo benim gökyüzü ve deniz aşkımı harmanladığı için ayrıcalıklıdır. link

3|1
    0|0
  • rembrandt ve Caravaggio her eserini beğenirim ikisi de ışığın ve gölgenin efendisidir nazarımda ama rembrandt ve Caravaggio yaşantısı ile bir adım öndedir bende :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...