Kızlar korku filmine neden gider?

Özellikle korku duygusunu yaşamak gibi bir zaafları mı var:). Tabiki yok ama neden?

0|0
18|5

En İyi Kız Görüşü

• gitmem ödüm patlıyor.geceleri uyuyamıyorum sonra.korku filmi falan izlemem hiç hiç hiç.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Kızlar korku filmine korkmamak için giderler, korku filmi anca güldürür adamı :D Anca psikolojik, gerilim filmleri ürkütücü oluyor... En azından olabilecek şeyler olduğundan daha yakın geliyor daha çok korkutuyor :)

0|0
    0|0
  • sevdiğim icin korku filminin=)

0|0
    0|0
  • Ne korkusu yahuu , korkunca sarılırım belki diye gidiyorum korku filmlerine :))

0|0
    0|0
  • filmin senaryodan ibaret oldugunu bilen yani bunun bilincinde olan bir kız gider koltuguna oturur filmi uslu uslu izler..bunu bilmeyenler yada bilipte korkanlar arada cıglıka atat ..aa bulldum tabiki ya kızlar cığlık atmak icin gidiyor binevi terapi:D

0|0
    0|0
    • tüm filmler ve diziler senaryo ona bakarsan. İş, yönetmen nasıl bakıyor bu olaya, yı çözmek değil mi.

• evt kalitesi onemli...zaten kalitesini de salondaki cıglıklardan olcebilirsin..yada gergin suratlardan beti benzi atmıs suratlardan anlıyorum genelde..

• Kızı erkeği mi varmış korku filmi izlemenin?

1|0
    0|0
  • Neden biz insan değilmiyiz gidemez miyiz ? Ölelim o zaman :(

0|0
    0|0
  • Biz korku filmi izleyemez miyiz? Erkekler için mi yapılıyor o filmler.Korkmayı severim ama sonrasında unutmam lazım yoksa uyku tutmaz:)

0|0
    0|0
  • Erkekler korku filmine neden gider?

2|0
    1|0
  • tek başıma bile giderim

illa birinin tepesine tırmanmanın lüzumu yok

1|0
    0|0
  • gitmem , film izlemeyi pek sevmem

0|0
    0|0
  • korku filmi izlerken korkmuyorum.

0|0
    0|0
  • ben mesela gerçekten korkak bir insanımm fiilm konusunda fazlan ama genede izlerim..

0|0
    0|0
  • Gitmem. Sonra kabusuma giriyorlar, doğru düzgün uyuyamıyorum.

0|0
    0|0
  • Çığırtmak için.

0|0
    0|0
  • ben gidemiyenlerdenim :) korkarım

0|0
    0|0
  • Niye kızlar anlamadım? Ne var ki? Niye herşey kız erkek diye ayrılıyor anlamadım. İnsanız işte.

0|0
    0|0
  • hayatta gitmem. deli mi dürttü beni:(

1|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Neden olacak sadece orda sarılıyor sevgilisine korktum ayağına =) komplo bunlar =D

0|0
    0|0
  • bende korku filmine gitmem :)=

0|0
    0|0
  • bence karşı cinsleriyle giderse ona yakınlaşmak ve benzeri şeyler yapmak için :)

1|0
    3|0
  • to be able to jump onto their lovers lap

0|0
    0|0
  • daha iyi sevişebilmek için

0|0
    0|0
Yükleniyor...