Hint sineması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar arkadaşlar arkadaşlar.. meraba?
şu indian yani hint sineması hakkında ne düşünüyorsunuz. sever misniz. izler misniz falan filan? ve tabi en sevdginizi de söylebilirsnz.. iyi tavsiye olur yani.. ne bileyim işte. neyse.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• yabilmiyorum yabilmiyorum yabilmiyorum... meraba?

ben uzun olduğu için ve dans türü şeyler çok abartı olduğu için sevmiyorum, ama konu olarak fena olmuyolar, 3 idiots 10 numara mesela :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bollywood'u sevmeyen ölsün. Böyle kaliteli filmler bazen Hollywood'da bile görülmüyor. Gerçekten kaliteli yapımlar ama fazla rağbet görmüyorlar, tanınmıyorlar. Çünkü rakipleri Hollywood;)

En iyi örnekleri tabi ki Bhaag Milkha Bhaag ve 3 Idiots

1|0
    0|0
  • bana güzel geliyor bollywood filmleri, biraz uzun sürüyor ama olsun :d Bizdekinden daha iyi diyebilirim. Bizdeki bihter-behlül çiftleşmesinden öteye geçmiyor. Ghajini iyiydi. Türklere bollywood'u sevdiren adam Aamir khan.

1|0
    0|0
  • Mükemmel çok beğeniyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum. Özellikle Aamir KHAN ve Ranbir KAPOORun filmlerini öneririm

1|0
    0|0
  • SİNAMA DALINDA EN İYİ MİLLETDİYE BİLİYORUM... FİLİMLERİ BİR NUMARA

1|0
    0|0
  • hiç sevmem, durmadan müzik koyuyorlar ve gereksiz uzun oluyor haliyle

0|0
    0|0
  • 10 dakikada bir filmin icinde sarki dinlemek istersen izle ama ben fazla sevmiyorum cok cıvık geliyo bana filimdeki herkes bir anda dans eder oluyo sacma biraz

0|0
    0|0
  • severek izliyoruz :D

0|0
    0|0
  • konu başlığı mukemmel tasarlanmış bravo

0|0
    0|0
  • Biraz uzun ama ders çıkarılacak filmler. bide İngilizce aksanlarını biraz düzeltseler süper olcak

0|0
    0|0
  • Kızın nickinde bile trip var.

0|0
    0|0
  • Forever Bollywood :D O filmlerin isimlerini aklımda tutamıyorum :D

0|0
    0|0
  • yok ya adamların sesi çok ince kulaklarımı tırmalıyor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bayılıyorum yaa
    aamir khan ♥♥♥♥

2|0
    0|0
  • Aamirin tum filmlerini onerebilirm. Mukemmel ya hint sinemasi. Bollywood <3

1|1
    0|0
Yükleniyor...