En sevdiğiniz sanatçı kimdir?

arkadaşlar bu sorunun cevaplarini çok merak etti̇m :')?

En sevdiğiniz sanatçı kimdir? Mesela benimki Lady Gaga. Peki sizce Lady Gaga nasıl, beğeniyor musunuz?

0|0
18|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

Kızlar Ne Diyor 18

• the pretty reckless (taylor momsen)
    the beatles
    queen
    ac/dc
    green day
    the doors
    iron maiden
    ohooo daha çok var ayırt edemiyorum hepsini severimm

2|0
    0|0
  • Hayir gaga yı sevmiyorum
    Begendigim Hayko cepkinden neşet ertaş a uzanan bir yelpaze

0|0
    0|0
  • ay bu soruyu sorduğun andan itibaren love dance şarkısını dinliyodum sürekli

ahahah ne tesadüf bee :D

bir sürü vardır ya ama

0|0
    0|0
  • Herkes pop mu dinliyor :-o şarkıcı değil de grup olarak düşünecek olursak Beatles, nirvana, queen, The cranberries... Uzar gider liste. Türk olarak da Teoman olsun şebnem ferah olsun Bülent Ortaçgil olsun candır ya :)

0|0
    0|0
  • bn daha cok sarkılarrı seviyorm

0|0
    0|0
  • House trance, gangsta rap dinlerim ben.

Avicii, Armin van buuren, Ummet Ozcan, W&W, Hardwell..
    Tupac, Nas, Wutang clan, Game...

0|0
    0|0
  • Lady Gaga, evet beğeniyorum

0|0
    0|0
  • Rihanna abi!

0|0
    0|0
  • en sevdiğim sanatçı NECATİ ŞAŞMAZ.

0|0
    0|0
  • Parov Stelar

0|0
    0|0
  • Benim favorim Justin Timberlake

0|0
    0|0
  • Snoop Dogg

0|0
    0|0
  • İnna

0|0
    0|0
  • benim için ergenlikte kaldı ladygaga. freddie mercury whitney houston ve barbra streisand tabikide

0|0
    0|0
    • senin icin ergenlikte kalmış olabilir fakat freddie mercury bilmem ne ergenlikten çıkınca dinlenen kişiler mi yani? bu kadar mı dar düşüncelisiniz?

• Sabah sabah bide sana cevap yetistirmeye ugrasiyorum saka gibi. Didak ucukpatan sarkilarida merak ettim bu arada. Ergenken lady gagayi dinledigim dogrudur ama sorun su insana bisey katmiyo. Simdi tahammul edemiyorum resmen sarkilarina. İlerde sanada oyle olur kac yasindasin kim bilir neyse tatlim ben yatiyorum oglen cevap yazinca 10 saattir neden yazmadin deme hadi by.

• herkesin kendi zevki ben zten ona bişey demiyorum fakat sadece insanların dinlediği şarkılara veya sanatçılara ki hele bir de kendin dinlediysen kötü bir eleştiride bulunman bana saçma geldi ki bu aralar sanki kendileri popüler kültürün etkisinde değillermiş gibi yok nirvana yok ac/dc yok queen her neyse bunlarla insanlara gösteri yapmaya çalışanlar var. onları da göz önünde bulundurursak benim dediklerimde bir yanlış çıkmıyor zaten neyse.

• Selena gomezi seviyorum lady gaga da sanatcimi ya yasina gore takilmak en iyisi yillarini heba etme

0|0
    0|0
  • 2pac <3

0|0
    0|0
  • Michael Jackson, Quincy Jones, Madonna nın 80's hali

Lady gaga gündelik iyi ama kaliteli değil

0|0
    0|0
  • Ben begenmiyorum. Benim begendigim sanatci nurettin rencber ://

0|0
    0|0