Ankara'dan nefret eden var mı?

ankara denizi yok hayatta yok bu yüzden diyen ve memur sınıfı oldugu için yaşam alanı standart deyipte sevmeyen varmı...

0|0
26|29

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye de yaşanabilir nadir illerden bir tanesi şükretmekte yarar var. İstanbul daha güzel şehir bu bi gerçek ama herkes de istanbulda yaşayamaz sonuçta. İdare ediyoruz Ankara da napalım :)))

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Kim demiş Ankarada deniz yok diye. Anıtkabirde yatanın gözleri yeter.

7|2
    0|0
  • Ankaradan niye nefret ediyiimm! orda benim deniz gözlüm yatıyor ♥

4|0
    0|1
  • ben gezzmeye gittiğimde bayılmıştım istanbul gibi kirli ve kalabalıkta değil herşeey yerli yerinde nefis :)

3|0
    0|0
  • ben çağrı merkezinde çalışıyorum Ankara dan arayıpta kro olan kimseye rastlamadım herkes çok beyfendi hanımefendi. ankara halkına selam olsun :)

2|0
    0|0
    • ama ben kro olduklarından bahsetmedim ceyda hanım sadece standart bir hayat olduğu için sıkılan varmı dedim

• Bende size bayılmıyordum.

-Ankara

1|2
    0|0
  • eğer anlatsaydım aynı kelimeleri kullanarak anlatırdım yalnızlığımın ankarayla bir ilgisi var mı bilmiyorum ama sevemediğim kesn hep küçük dniz kenarı yerlerde yaşadım ben burası hem çok büyük hem de çok küçük yaşıt sayılırız bu arada istersen tanışabiliriz

0|0
    0|0
  • bende pek yaşayamam deniz görmeden boğazı görmeden . ankarayı bende sevemedim gitmiştik bir kez. ama olmadı sevemedim. istanbuldan başka bir yer.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum ya deniz yok ama Göksuyla idare ediyoruz :P :P

1|0
    0|0
  • 13 yıldır burda yaşıyorum izmirle tabii ki kıyaslanamaz ama ben ankarada da çok eğleniyorum gezip keşfetmek gerek çevre yapmak gerek biraz

0|0
    0|0
  • Ankara'nın denizi yoksa Eymir' i var. takma kafaya sen Ankara güzeldir,Candır.Kışın soğuğu yakar,yazın sıcağı...

1|0
    0|0
  • yok bee güzeldir ankara severim ben

1|0
    0|0
    • eee neden sıkılıp üflüyor püflüyor daima bu şehirde

• Ayy hicc gitmedim ki nefret edeyiimm :)

0|0
    0|0
  • kışıng*tdondurduğu için sevmiyoruz, menopozlu cumhuriyetçi teyzeleri olduğu için sevmiyoruz, otobüste kimseden çıt çıkmadığı için sevmiyoruz, düzene aykırı olanlar anında fişlendiği için sevmiyoruz.falan falan.

0|0
    0|1
  • Hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • ankara'ya hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • Ankara benim herşeyim.. Neden bu kadar çok sevdiğimi bilmiyorum.. Ankara denizi olmasada yeterince güzel (:

0|0
    0|0
  • 0|0
    2|0
  • Angaralıyız, o ka dar ! :)

0|1
    0|0
  • istanbuldan başka bir yerde yaşamam gerekirse orası izmirdir deniz yoksa ben de yokum

0|1
    0|0
  • deniz olsada efkarlanınca gitsen bira içip denize atıp çevreyi kirletsen dimi püü sana

0|1
    0|0
  • Ankara mantıklı düşünen insanlar için olanakları çok gelişmiş bir şehir..

1|0
    0|0
  • ne havası hava ne suyu su layn hiç bi bk yok bu ankarada ne arıyoz la biz burda?

0|0
    0|0
    • sana sormalı ne arıyorsun :)

• aile buraya oturmuş baştan beridir yerlisiyiz şimdi üni de burda iyice bağlandık buraya gidemiyoz

• aynı durumda ben varım demekki sen ankarayı sevememişsin yada insanlarını :)

• sevmıyorum ankarayı.

0|0
    0|0
    • sebep ne benim söylediklerimmi

• bana omur boyu denk gelmedı.

• umarım birgün olur güzel bir dostun ve senin dilinden konuşan

• Ben varım bir daha gitmeyi hiç düşünmüyorum

0|0
    1|1
  • Aksine çok çokçoook seviyorum

0|1
    0|0
  • Hiç gitmedim önyargılı olmakta istemem ama denizi olmayan bi yerde yaşayabilceğmi zannetmem..

0|0
    0|1
    • doğma büyüme ankaralı olsan hiç ayrılmazsın biz ankaralılar böyle konuşuruz ancak başka şehirde yaşayamayız

• evet ankaralı arkadaşlarımda öyle diyordu :)

Erkekler Ne Diyor 28

• Ankara'lı olmak demek; cennette denize gerek olmadigini bilmek demektir. Bir yeri güzel yapan şeyin sevdiklerin olduğunu anlamaktir. Muhabbetin dibine vurmaktir. Ankarali olmak; ortamda sigara içen bir kişi bile olsa, yazin terleyerek, kişin titreyerek cafenin bahcesinde oturmaktir. Saygidir velhasil, özlemdir. Ve şairin dediği gibi anlayamazsin bu insanlarin neden Ankarayi bu kadar sevdigini!.

4|0
    0|0
  • Ankara başkent. ama istanbul baskent gibi. ankarada sadece bakanlıklar kalmış

0|0
    0|0
  • Geçen yıl bir haftalık gitmiştim ya tüm sorunlu insanlar beni mi bulur yani polisler memurlar felan olmasa adres tarif edebilecek kapasitede adam bulamayacaktım az daha, çok zordu çok bu arada kızılay ulus taraflarındaydım hep , oralar öyledir dediler bilmiyorum ama İzmirde yaşayan biri olarak en sinir olduğum şey otobüs kartları egos mudur nedir :D Bir de dolmuşçular ve otogarı ve otogardaki 5 metre kare tuvaletler yani izmire geldim otogarda tuvalete koştum upuzun bir koridor ferah bir ortam az daha yeri öpecektim o kadar .

0|0
    0|0
  • ankarada büyüdüm seneler sonra yine ankaraya döndüm şimdi ankarada yaşıyorum uf bu kadar resmi şehir görmedim devletin resmiyeti insanlara yansımış bir çok şehir ve ülke geziyorum ama yineden evim ankarada oldugu için mi nedir ben ankarda huzur buluyorum

1|0
    0|0
  • Ankara tam bir öğrenci şehrine dönüştü artık ya, ben çok seviyorum ankarayı, keşke orda okuyabilseydim

1|0
    0|0
  • ben çok seviyorum :) üniversitede denizi yok diye ankarayı sevmeyen arkadaşları anlamazdım :) sanki deniz manzaralı evde oturuyo herkes :P

0|0
    0|0
  • Yatmadan şunu da es geçmeyeyim dedim ya :(((

Hani şu ''denizi olmayan yerde yaşayamam ben yeaaa''cılar var ya ? hah işte onlara onlara Paris'te bir yaşam hakkı sun.

hepsi ''yetmez ama evet''çi olur

anlayana

2|0
    0|1
  • Birkaç yıldır en yaşanabilir şehir seçiliyor ama bence de bir İstanbul değil. Ha İstanbul'dan sonra Ankara gelir bence. Ankara'da yaşıyorum bu arada.

0|0
    0|0
  • müdür büyük konuşmayayım fakat deniz olmayan bir yerde yaşayamam sanırım.. o yüzden ankarada yaşamayı hiç aklımın ucundan bile geçirmedim... Üniversiteye girmeden önce bile deniz olmayan tüm şehirleri listeden çıkartmıştım o derece..

0|0
    0|0
  • türkiyenin en kaliteli hastaneleri en iyi üniversiteleri en iyi ulaşımı ankaradadır ve türkiyenin en iyi yaşanbilir ilidir ankara kimse ankarayla yarışamaz istanbul güzel olabilir ama dedim gibi ankaranın kalitesi yeter herşeyde üstündür rahat ol

0|0
    0|0
  • valla bence ankara birçok yerden daha yeşil .

0|0
    0|0
  • sevsekte sevmesekte alıştık biz bu şehre. doğma büyüme angara gardas ;)

1|0
    0|0
  • SOKAKLARIN DENİZE CIKMASADA SEVİYORUZ SENİ ANKARA.

1|0
    0|0
  • ankara izmit 4 saat atlayın arabaya gelin yazın denize gireriz

0|0
    0|0
  • sadece denizi olmadığı için değil. her haliyle nefret ediyorum. İğrenç trafiği saygısız sürücüleri sıkıcı ambiyansı ile tam bir hayal kırıklığı. Başkent olmayı hak etmiyor

0|0
    0|1
  • Ankara Türkiye'nin en mal şehirlerinden biridir. Orada hiçbir şey yapılamaz. Kediler bile bilse ötede bir şehir daha olduğunu anında Ankarayı terk ederler... vesselam

0|0
    1|1
  • Ankara da yaşamak bir ayrıcalıktır :)

1|0
    0|0
  • ankaranın pavyon geceleri güzel oynatın bayanları

1|0
    0|0
  • saydığın nedenlere gerek yok. ankara'yı sırf ankara olduğu için sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • doğuya gitme ihtimali gözümde canlanınca ankara ne güzel bir şehirmiş be diyesim var ;)

0|0
    0|0
  • deniz olmayan bir sürü il var onları ne yapçaz :)

deniz demek hayat var demek değildir

1|0
    0|0
    • dostum akşam bile çıkıp gezebileceğin yer sınırlı deniz insanı rahatlatıyor kafan bozuk olsa git otur sabaha kadar denize karşı

• yok ama deniz kıyısı olan bi şehirde çok kaldım sabaha kadar denizin karşısında oturmuşumdur bi çok kez

• denizi bende çok severim emekliliğmde çanakale yada ege kıyısı bir yerler düşünüyorum

• ''Denizi olmayan yerde yaşayamam'' klişesini duymak için başlığa geldim

1|0
    0|1
  • deniz olmayan şehir biryere kadar.

0|0
    0|0
  • ankaradakı alemcileri çıkarırsanız yaşanılabilir alemcilerini ...

0|0
    0|0
  • Ankarada yapıcak fazla birşey yok dönüp dolaşıp aynı yere geliyorsun

0|0
    0|0
  • ankara candır :D

0|0
    0|0
  • deniz değilde havası çok fena Ankaranın hoşuma gitmeyen yerlerden birisi.

0|0
    0|0
  • Ankara'dan değilde, erkeklerinin yüksek çoğunluğundan nefret ediyorum. Bi' kadına nasıl davranacaklarını bilmiyorlar. İyileri tenzih ederim tabiki...

1|0
    0|0
Yükleniyor...